Lang gb
|

Wasze hity

  1. Lion. Droga do domu
  2. Auta 3
  3. Chata
  4. Kedi - sekretne życie ...
  5. Doktor Strange
  6. Spider-Man: Homecoming...
  7. Sztuka kochania. Histo...
  8. Nowy początek
  9. Alibi.com
  10. Pokot
KEI

Paryż może poczekać

Paris Can Wait
Reżyseria: Eleanor Coppola

Repertuar filmu "Paryż może poczekać" w Krakowie

Kino   piątek, 18 sierpnia
Rano Sort up Po południu Sort up Wieczorem Sort up
Kino Pod Baranami 15:15 bilet
Plakat filmu Paryż może poczekać
Tytuł oryginalny: Paris Can Wait
Czas trwania: 92 min.
Produkcja: USA , 2016
Gatunek: komedia / dramat / romans
Premiera: 21 lipca 2017
Dystrybutor filmu: Kino Świat

Reżyseria: Eleanor Coppola
Obsada: Diane Lane, Alec Baldwin, Arnaud Viard

Piękna, zabawna i wzruszająca opowieść o odkrywaniu życia na nowo. Pełna doskonałego jedzenia i wina, niesamowita podróż, która pozwoli chłonąć magiczne zakątki Francji wszystkimi zmysłami. „Paryż może poczekać” jest debiutem fabularnym Eleanor Coppoli – żony słynnego hollywoodzkiego reżysera Francisa Forda Coppoli („Ojciec chrzestny”, „Czas Apokalipsy”, „Dracula”). W rolach głównych nominowani do Oscara: Diane Lane oraz Alec Baldwin. Za produkcję odpowiada m.in. Fred Roos, który ma na swoim koncie pracę przy filmach: „Między słowami”, „Mów mi Vincent” i „Bling Ring”.

Życie Anne (Diane Lane) powinno być spełnieniem marzeń. Kobieta jest bowiem żoną bogatego hollywoodzkiego producenta – Michaela (Alec Baldwin) i towarzyszy mu w podróżach po całym świecie. Anne żyje jednak w cieniu zapracowanego i nieobecnego męża, a żar namiętności w ich małżeństwie wypalił się już dawno. Pewnego dnia bliski współpracownik Michaela – beztroski Francuz o imieniu Jacques (Arnaud Viard), proponuje jej podróż samochodem z odbywającego się w Cannes festiwalu filmowego do Paryża. Zaplanowana na siedem godzin podróż, zamienia się w dwudniową przygodę pełną najlepszego jedzenia, doskonałego wina, zapierających dech widoków, nieoczekiwanego humoru oraz… szczypty romansu.Średnia ocena: 3.0
rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0
Oceniono 11 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Paryż może poczekać on IMDb

Trailer filmu: Paryż może poczekać

Wasze opinie

kasia 8. sierpnia 2017, 18:49

Fabuła prosta, towarzysz podróży prosty - nadrabia swoją pasją jaką jest kuchnia ale i tak od początku wiadomo o co mu chodzi.....Diana cały czas jest piękną kobietą w całej swej delikatności - generalnie nie polecam i cieszę się, że nie poszłam z mężem na ten film, bo bardzo wynudziłby się.

italianovero 6. sierpnia 2017, 11:40

Proste (delikatnie) mówiąc lokowanie produktu pt. Francja. z czasem robi się pusto i nudno.Uwielbiam kuchnię, gotowanie i slow food, ale w tym filmie to raczej pornfud i snobistyczna strona kuchni francuskiej.
"Pod słońcem Toskanii" miało sens, a tu pusto... różnica , jak miedzy Twoimi zdjęciami z podróży, a zdjęciami z katalogu biura podróży, niby ładniejsze i ekstra się ogląda, ale nic Cię z nimi nie łączy.

Joanna 4. sierpnia 2017, 23:58

Nudy na pudy....Film ratuje Diane Lane,francuski towarzysz podrozy malo interesujacy.....

Kinomanka 3. sierpnia 2017, 2:47

Krotko i na temat"Nudy na pudy:)Aktorstwo Diane lane nie pomoglo...

Lidka 2. sierpnia 2017, 16:48

Kiepski, nudny, źle zagrany (nie czuć żadnego napięcia między bohaterami i trudno uwierzyć w potencjalny, przyszły romans).

Barbara 2 siepnia 2. sierpnia 2017, 14:09

nudny , kameralny nawet Paryż nie został pokazany - nie wiadomo jakie są intencji postaci.

małgorzata 31. lipca 2017, 22:59

Wspaniała podróż , polecam dla ludzi , którzy doceniają życie i chwile ... Super film

Anna 30. lipca 2017, 23:24

Koszmarne nudy, same stereotypy amerykańskie o Europie. Francuzowi brakowało tylko beretu, ale były bagietki, croissanty i slimaki. W dodatku zero 'chemii' miedzy głównymi aktorami, czy nawet ciekawych dialogów. On coś tłumaczy, ona wzdycha zachwycona. Szkoda czasu.

H 28. lipca 2017, 23:10

Slabo. Ale dobra scena w Katedrze.

Ela.emilia 25. lipca 2017, 11:31

Przez cały czas oglądania tego filmu zastnawiałam się: "ale PO CO ktoś to nakręcił???" Historia nie ma właściwie scanariusza, ledwo trzyma się kupy, jest przewidywalna i niezbyt poruszająca. Ot, przygoda wagi lekkiej bogaczy w średnim wieku. Poruszająca jak informacja o tym, że Ania Lewandowska wypiła herbatę. Zdjęcia takie sobie, muzyka taka sobie (często przeszkadzająca i bez sensu, np. głośna muzyka organowa przy zwiedzaniu pustego kościoła w środku nocy), aktorstwo poprawne, bez szału.
Nie widzę absolutnie żadnego powodu dla którego warto by bylo oglądać ten film.

Pepa 23. lipca 2017, 22:20

Bardzo niekomfortowo ogląda się film, gdy obok w kinie siedzą rozmawiające półgłosem dziewczyny. Zawsze znajdzie się tez ktoś kto jest znawcą kuchni francuskiej i wprost musi, musi głośno komentować, żeby nikomu nie umknęło, że wielkim znawcą jest. Dziękuje więc drogie dziewczyny, zajadające głośno mlaszcząc i komentując, za udany seans. Mam nadzieję, że Wam tez kiedyś ktoś tak uprzyjemni wieczór w kinie.

Ewa 22. lipca 2017, 1:04

Fabuła prosta , dobrze zagrane ale w całości trochę nudne.

Dodaj nowy komentarz Paryż może poczekać

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

18 sierpnia
11 sierpnia
4 sierpnia

Zapowiedzi

25 sierpnia
1 września
8 września

Repertuar Kin