|

Wasze hity

  1. Był sobie pies
  2. Julieta
  3. Azyl
  4. Power Rangers
  5. Wyklęty
  6. LEGO® Batman: Film
  7. Chata
  8. Moonlight
  9. Sztuka kochania. Histo...
  10. Balerina
KEI

Oscary 2017 wg filmów

Oto lista nominowanych do Oskara 2017. Sprawdź również nasz repertuar oskarowy

La La Land

La La Land

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Emma Stone
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Damien Chazelle
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Emma Stone
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Damien Chazelle
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Ryan Gosling
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay) - Damien Chazelle
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing)

Moonlight

Moonlight

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Mahershala Ali
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay) - Tarell McCraney, Barry Jenkins
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Mahershala Ali
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay) - Tarell McCraney, Barry Jenkins
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Naomie Harris
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Barry Jenkins
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)

Manchester by the sea

Manchester by the Sea

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Casey Affleck
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay) - Kenneth Lonergan
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Casey Affleck
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay) - Kenneth Lonergan
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Lucas Hedges
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Michelle Williams
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Kenneth Lonergan

Przełęcz ocalonych

Hacksaw Ridge

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Andrew Garfield
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Mel Gibson
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing)

Nowy początek

Arrival

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing)
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Denis Villeneuve
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay) - Eric Heisserer
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)

Fences

Fences

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Viola Davis
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Viola Davis
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Denzel Washington
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay) - August Wilson

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)

Klient

Forushande

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Film Nieanglojęzyczny (Best Foreign Language Film)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Nieanglojęzyczny (Best Foreign Language Film)

Białe Hełmy

The White Helmets

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Legion samobójców

Suicide Squad

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling)

Księga dżungli

The Jungle Book

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)

Zwierzogród

Zootropolis

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

Chór

Mindenki

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

Piper

Piper

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

O.J.: Made in America

O.J.: Made in America

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)

Lion. Droga do domu

Lion

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Dev Patel
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Nicole Kidman
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay) - Luke Davies
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)

Aż do piekła

Hell or High Water

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Jeff Bridges
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay) - Taylor Sheridan
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)

Ukryte działania

Hidden Figures

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Octavia Spencer
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay) - Allison Schroeder, Theodore Melfi

Jackie

Jackie

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Natalie Portman
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)

Boska Florence

Florence Foster Jenkins

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Meryl Streep
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)

Mężczyzna imieniem Ove

En man som heter Ove

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Nieanglojęzyczny (Best Foreign Language Film)
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling)

Pasażerowie

Passengers

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)

Vaiana - skarb oceanu

Vaiana

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song)
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

Kubo i dwie struny

Kubo and the Two Strings

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

Żywioł. Deepwater Horizon

Deepwater Horizon

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing)

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Rogue One: A Star Wars Story

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)

Captain Fantastic

Captain Fantastic

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Viggo Mortensen

Loving

Loving

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Ruth Negga

Elle

Elle

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Isabelle Huppert

Zwierzęta nocy

Nocturnal Animals

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Michael Shannon

20th Century Women

20th Century Women

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay) - Mike Mills

Lobster

The Lobster

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay) - Yorgos Lanthimos, Efthymis Filippou

Tanna

Tanna

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Nieanglojęzyczny (Best Foreign Language Film)

Pole minowe

Under sandet

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Nieanglojęzyczny (Best Foreign Language Film)

Toni Erdmann

Toni Erdmann

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Nieanglojęzyczny (Best Foreign Language Film)

4.1 Miles

4.1 Miles

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Extremis

Extremis

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Watani: My Homeland

Watani: My Homeland

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Joe's Violin

Joe's Violin

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Star Trek: W nieznane

Star Trek Beyond

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling)

Jim

Jim: The James Foley Story

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song)

Trolle

Trolls

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song)

Ave, Cezar!

Hail, Caesar!

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)

Doktor Strange

Doctor Strange

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)

Sprzymierzeni

Allied

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)

Milczenie

Silence

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)

Czerwony żółw

La tortue rouge

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

Nazywam się Cukinia

Ma Vie de Courgette

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

13 godzin: Tajna misja w Benghazi

13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)

La Femme et le TGV

La femme et le TGV

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

Timecode

Timecode

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

Ennemis Intérieurs

Ennemis intérieurs

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

Silent Nights

Silent Nights

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

Blind Vaysha

Blind Vaysha

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

Pear Cider and Cigarettes

Pear Cider and Cigarettes

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

Borrowed Time

Borrowed Time

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

Pearl

Pearl

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

Sully

Sully

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing)

13th

13th

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)

I Am Not Your Negro

I Am Not Your Negro

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)

Życie animowane

Life, Animated

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)

Fuocoammare. Ogień na morzu

Fuocoammare

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)
Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

21 kwietnia
7 kwietnia

Zapowiedzi

28 kwietnia
5 maja
12 maja

Repertuar Kin