|

Top 10

  1. Polański, Horowitz. Ho...
  2. Duch Śniegów
  3. C'mon C'mon
  4. Knives Out
  5. Złoto
  6. The Worst Person in th...

Astérix and Obélix: God Save Britannia

Asterix et Obelix: Au Service de Sa Majeste
Directed by: Laurent Tirard

Cinema program "Astérix and Obélix: God Save Britannia" in Kraków

No showtimes for movie "Astérix and Obélix: God Save Britannia" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Asterix i Obelix: W służbie jej królewskiej mości
Original title: Asterix et Obelix: Au Service de Sa Majeste
Runtime: 109 min.
Production: Francja / Hiszpania / Węgry / Włochy , 2012
Release Date: 2 November 2012
Distribution: Kino Świat

Directed by: Laurent Tirard
Cast: Gérard Depardieu, Edouard Baer, Fabrice Luchini

"Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości"

Rok 50 p.n.e. - głodny podbojów Juliusz Cezar rozpoczyna BITWĘ O ANGLIĘ, wykorzystując perfidnie narodową skłonność Brytów do tradycyjnej przerwy na wrzątek. Królowa Brytów Kordelia wysyła z tajną misją specjalną swego agenta - sir Mentafixa, który ma odnaleźć galijską "willidż" z LICENCJĄ NA OPIERANIE… się siłom Rzymu.
Dzielni Galowie Asterix i Obelix podejmują wyzwanie i wyruszają na odsiecz Jej Królewskiej Mości. Mają ze sobą tajną broń przeciw Cezarowi - beczkę magicznej mikstury Panoramiksa oraz niesfornego młodziana imieniem Skandalix, na każdym krok ściągającego na nich kłopoty. Spotkanie Galów, Brytów i Rzymian prowadzi do serii arcyzabawnych nieporozumień, w które zaplątani są jeszcze m.in. najemnicy z Normandii, piraci, złodzieje, dżentelmeni, futboliści, kaci i nielegalni imigranci.

„Asterix i Obelix: W Służbie Jej Królewskiej Mości”, adaptacja francuskiego komiksu wszech czasów, to jedna z największych europejskich produkcji ostatnich lat, imponująca rozmachem scenografii i efektów specjalnych. W obsadzie gwiazdy światowego kina (m.in. Catherine Deneuve i Gerard Depardieu). W polskim dubbingu - między innymi - Wiktor Zborowski jako Obelix, Beata Tyszkiewicz jako królowa Brytów, mistrzyni parodii Katarzyna Kwiatkowska w roli „dziewczyny Obelixa” oraz Pascal Brodnicki, Łozo i Alan Andersz. Autorem dialogów jest Jakub Wecsile („Iniemamocni”, „Disco Robaczki”, „Toy Story 3”, „Ratatuj”, „Odlot”).

ŚMIECH NADEJDZIE JUTRO!

Dystrybutorem filmu „Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości” jest Kino Świat na zlecenie SPI International Polska.Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
633 votes. | Rate movie

Movie trailer: Astérix and Obélix: God Save Britannia

Your comments

DJ 4. December 2012, 19:06

nawet nawet może być

maro 24. November 2012, 21:39

było kilka śmiesznych momentów...

kara147 12. November 2012, 13:28

Mało śmiechu względem oczekiwań, dosłownie kilka momentów tylko. Zangielszczanie na siłę powodowało często problemy ze zrozumieniem wypowiedzi. Ktoś siedzący za mną co chwilę dopytywał partnerki "co on/ona powiedział/a?". Szkoda czasu i pieniędzy.

luke 10. November 2012, 10:49

Moim zdaniem najsłabszy film z całej serii. Oczywiście dzieci mają trochę frajdy kiedy Rzymianie fruwają w trakcie mordobicia, ale w trakcie seansu z trudem powstrzymywałem się przed wyjściem z kina, co niektórzy uczynili.

Paweł-ZUBEK 4. November 2012, 20:26

Pierwszy raz postanowiłem wyrazić swoją opinię o filmie, Mimo swoich lat jestem fanem tego filmu ale to co zobaczyłem ....to po prostu NĘDZA !!!!!!! Ludzie , jeśli macie zamiar iść na ten film to lepiej wskoczyć do jakiejś przytulnej knajpki , szkoda czasu i pieniędzy !!!! W całym filmie jest dosłownie kilka scen śmiesznych i to wszystko...w porównaniu do 'Misji Kleopatra' gdzie było zrywanie boków ze śmiechu to w tym odcinku totalna klapa. NIE POLECAM A WRĘCZ O D R A D Z A M !!!!!!!!!!!!

Add new comment Astérix and Obélix: God Save Britannia

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Premieres

20 May
13 May
6 May

Coming soon

27 May
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2022 Repertuary.pl