|

Top 10

  1. Sound of Metal
  2. Youth
  3. Les miserables
  4. Sjunde inseglet, Det
  5. Dogtooth
  6. The Master
  7. The Great Beauty
  8. Black Widow
  9. Druk
  10. Cruella
KEI

Kina są znów otwarte !

Po przerwie związanej z pandemią kina były zamknięte od 20 marca do 21 maja 2021. Od 21 maja niemal wszystkie kina studyjne oraz sieć Helios są znów otwarte. Sieci Cinema City oraz Multikino otworzyły swoje kina 28 Maja.

Black Panther


Directed by: Ryan Coogler

Cinema program "Black Panther" in Kraków

No showtimes for movie "Black Panther" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Czarna pantera
Original title: Black Panther
Runtime: 134 min.
Production: USA , 2018
Category: action / adventure / sci-fi
Release Date: 14 February 2018
Distribution: Disney

Directed by: Ryan Coogler
Cast: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyon g’o

T'Challa, after the death of his father, King Wakanda, returns to his native land to take the throne. Soon Wakanda is attacked by a former enemy. In the face of danger, the young ruler collects allies and does everything to defeat the dangerous enemy and protect his previously isolated people, his culture and all highly technologically advanced civilization. To prove that he is worthy of the name of the king, T'Challa as the Black Panther defends not only his homeland, but the whole world.
Average rate: 4.0
rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0
43 votes. | Rate movie
IMDb© rate: Czarna pantera on IMDb

Movie trailer: Black Panther

Your comments

aaa 31. March 2018, 19:07

najsłabszy film Marvela, odradzam

Wabik 24. March 2018, 8:08

A dla mnie to jeden z fajniejszych filmów spod znaku Marvela. Albo kupujesz ten miks bajki i high-techu, albo nie. Taka konwencja. I naprawdę nie ma co rozwodzić się o jego naiwności. Ekranizacje komiksów o superheroes nie są filmami realistycznymi. Ktoś się dotąd nie zorientował?

cap. 11. March 2018, 13:21

dla mnie to jeden z gorszych filmów z calego universum a okazuje się ze jednak ludzie na to chętnie idą i film bardzo dobrze zarabia....nie wiem czy to widzowie coraz bardziej głupieją na stare lata łykając wszystko jak leci czy jak?? nie kumam tego zjawiska.

Piasny 11. March 2018, 9:39

Nie wiem skąd tnegatywne opinie. Dla fanów gatunku bardzo dobry

American 7. March 2018, 18:18

So evidently Polish audiences didn't enjoy Black Panther! These other reviews are simply nuts. That's fine. The movie's not for you people.

Joasia. 3. March 2018, 17:18

Obejrzałam wczoraj to marvelowskie dzieło. No i z przykrością stwierdzam że nie ma co się oszukiwać. Film jest baaardzo słaby. Irytowała mnie sztuczna gra aktorów, denerwował straszny akcent z którym mówili (czy to było konieczne?) wkurzały fatalne sztampowe dialogi i kiepskie żarty w tonach ogólnej powagi. Meczący i chaotyczny montaż scen walki i walczące komputerowe kukiełki łamiące prawa fizyki jak w kreskówce (serio? czy to było konieczne?) Mieszanka takiego komputerowego kiczu z plemiennymi rytuałami jak z króla lwa kompletnie mi nie pasowała. Zawiodłam się wiec odradzam. Szkoda.

Slavko 26. February 2018, 12:36

ich łamany język angielsko-afrykański kaleczył moje uszy w kinie :( katastrofa

Zibi 24. February 2018, 19:10

Oklepany schemat. Lubię filmy Marvela ale tym razem się akurat nie popisali. Film średni żeby nie powiedzieć przeciętny.

Tomasz80 19. February 2018, 18:24

Zgadzam się. Scenariusz banalny żeby nie powiedzieć dziecinny do tego błyskająca technologia jak na cyrkowym jarmarku z kolorowymi lampkami i napuszone teksty aktorów z cierpiąca miną jak w telenoweli. Walki niestety widowiskowo przesadzone jak w jupiter intronizacja normalnie cuda na kiju. Szkoda czasu. Aż się boję teraz co to będzie w Avengers 3 (jeszcze większe cuda??) ech ;(

slavko 17. February 2018, 9:38

plusem jet ładnie wykreowany fikcyjny świat biednej Afryki. minusem jest przesadzona do granic możliwości nowoczesna technologia z kosmosu. sceny akcji dość dobre ale film za długo się rozkręca. Czarny charakter jest lepszy i bardziej charyzmatyczny niż główny bohater i w sumie to powinno być na odwrót zły Michael B. Jordan powinien być czarną panterą dużo lepiej gra i przykuwa uwagę na ekranie. Zresztą większość pobocznych aktorów jest bardziej ciekawa niż sztywny i nijaki Chadwick Boseman tak uważam.

Recenzent 14. February 2018, 18:20

Lipa lipa lipa - szkoda czasu !

Add new comment Black Panther

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Premieres

21 July
16 July

Coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2021 Repertuary.pl