|

Top 10

  1. Truffle Hunters
  2. Dune
  3. Nędzarz i Madame
  4. House of Gucci
  5. Spider-Man: No Way Hom...
  6. The Matrix Resurrectio...
  7. The Banishment
  8. Around the World in 80...
  9. West Side Story
  10. Dziewczyny z Dubaju
KEI

Reservation Road


Directed by: Terry George

Cinema program "Reservation Road" in Kraków

No showtimes for movie "Reservation Road" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Droga do przebaczenia
Original title: Reservation Road
Runtime: 102 min.
Production: USA , 2007
Release Date: 14 March 2008
Distribution: Best Film

Directed by: Terry George
Cast: Joaquin Phoenix, Mark Ruffalo, Jennifer Connelly, Mira Sorvino, Elle Fanning

W ciepły wrześniowy wieczór profesor Ethan Learner, wraz ze swoją żoną Grace i córką Emmą słuchają wiolonczelowego recitalu, ich 10-letniego syna Josha. W drodze powrotnej do domu wszyscy zatrzymują się na stacji benzynowej przy Reservation Road. Tam, w jednej tragicznej chwili, los zabiera im Josha na zawsze.

W ten sam ciepły wrześniowy wieczór prawnik Dwight Arno i jego 11-letni syn Lucas oglądają mecz baseballowy. Ich ulubiona drużyna, Red Sox walczy o zwycięstwo. Dwight cieszy się czasem spędzonym z synem. Odwożąc chłopca do Ruth Wheldon - byłej żony i matki Lucasa, Dwight nieuchronnie kieruje się ku swojemu przeznaczeniu na Reservation Road.

Dochodzi do wypadku, który trwa zaledwie chwilę. Ethan jest jedynym świadkiem, który widzi Dwighta uciekającego w panice z miejsca zdarzenia.

U Ethana, z każdym dniem pogłębia się obsesja odszukania zabójcy i dokonania na nim zemsty. Jego żona coraz bardziej obawia się, że szaleństwo męża doprowadzi do rozpadu rodziny.
W tym samym czasie Dwight zadręcza się tym, że jego była żona Ruth pozbawi go spotkań z synem wykorzystując fakt złamania przez niego prawa. Zmagając się z własnym sumieniem, Dwight ukrywa popełnioną zbrodnię, by w ten sposób ratować własną rodzinę. Wszystko zmienia się w chwili, gdy kancelaria Dwighta wyznacza go do prowadzenia sprawy Learnerów. Konfrontacja obydwu mężczyzn staje się tylko kwestią czasu...Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1929 votes. | Rate movie

Movie trailer: Reservation Road

Your comments

MULATTO 29. March 2008, 3:44

W ciepły wrześniowy wieczórprofesor Ethan Learner wraz ze swoją żoną Grace i córką Emmą słuchająwiolonczelowego recitalu, ich 10-letniego syna Josha. W drodze powrotnej dodomu wszyscy zatrzymują się na stacji benzynowej. Tam, w jednej tragicznejchwili, los zabiera im Josha na zawsze. W ten sam wieczór prawnik Dwight Arno ijego 11-letni syn Lucas oglądają mecz baseballowy. Po meczu odwożąc chłopca doRuth Wheldon - byłej żony i matki Lucasa, dochodzi do wypadku, który trwazaledwie chwilę. Ethan jest jedynym świadkiem, który widzi Dwighta uciekającegow panice z miejsca zdarzenia, U Ethana, z każdym dniem pogłębia się obsesjaodszukania zabójcy i dokonania na nim zemsty. Jego żona coraz bardziej obawiasię, że szaleństwo męża doprowadzi do rozpadu rodziny. W tym samym czasieDwight zadręcza się tym, że jego była żona Ruth pozbawi go spotkań z synemwykorzystując fakt złamania przez niego prawa. Zmagając się z własnymsumieniem, Dwight ukrywa popełnioną zbrodnię, by w ten sposób ratować własnąrodzinę. Wszystko zmienia się w chwili, gdy kancelaria Dwighta wyznacza go doprowadzenia sprawy Learnerów. Konfrontacja obydwu mężczyzn staje się tylkokwestią czasu...

Fabienne 28. March 2008, 16:00

bardzo się podobał wszystkim moim znajomym którzy ze mną byli, mnie trochę mniej może dlatego że niczym mnie nie zaskoczył. bez rewelacji ale spokojnie można obejrzeć.

Aga 18. March 2008, 22:05

Nie trzeba filmu ogladac, kto madrzejszy sam sie domysli po tytule.

Bartman 18. March 2008, 16:54

Do matulu - chłopie, nie trzeba być na tym filmie by sie domyślić zakończenia po polskim tytule. Rusz głową. A ja nie bylem na tym filmie.

matulu 18. March 2008, 13:44

Co za kretyn napisal ten komentarz zeby ktos kto nie byl juz wiedzial jakie jest zakonczenie filmu?

Bartman 14. March 2008, 10:59

Co za debil przetłumaczył w ten sposób tytuł, ktory zdradza od razu zakończenie filmu?

Add new comment Reservation Road

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Premieres

14 January
7 January
5 January
31 December

Coming soon

21 January
28 January
4 February
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2022 Repertuary.pl