kina.krakow.pl
Film

Big Fish


Directed by: Tim Burton

Cinema program "Big Fish" in Kraków

No showtimes for movie "Big Fish" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Duża ryba
Original title: Big Fish
Runtime: 110 min.
Production: USA , 2003
Release Date: 27 February 2004
Distribution: UIP

Directed by: Tim Burton
Cast: Ewan McGregor, Albert Finney, Billy Crudup

Wzruszający film o relacjach ojca i syna, wzajemnym poznawaniu się i pojednaniu po latach. Ojciec, Edward Bloom, "od zawsze" zadziwiał wszystkich swoimi opowieściami o tym, jak w młodości odbył podróż dookoła świata. Jego pełne niesamowitych przygód i magii historie przyciągają wielu słuchaczy, jednak ich entuzjazmu i zachwytu nie podziela syn Edwarda - Willy, który od lat jest skłócony z ojcem. Na prośbę matki obaj mężczyźni podejmują próbę zbliżenia się do siebie, która staje się dla nich prawdziwym wyzwaniem. Bowiem żeby poznać i zrozumieć swojego ojca, Will będzie musiał się nauczyć oddzielić fikcję od prawdy w snutych przez Edwarda opowiadaniach i na tej podstawie zrekonstruować historię jego życia.


Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1686 votes. | Rate movie

Your comments

Karina Sikor 13. June 2004, 10:03

ten film przezemnie dostał 2
nie, to nie to powinniscie wstawić więcej atrakcji np.,że jakis chłopiec karmi rybę aż ją przekarmił i jest za duza .Wymyślcie tak żeby to była komedia tak jak kot

Oliwka 17. April 2004, 9:50

Man of the hour
Nie śmiejcie się ale poszłam na ten film tylko dla tej jednej piosenki:)
i NIE ŻAŁUJE!!!!!!!!!!
Pozdrawiam wszystkich którzy jak ja ku ogólnemu zdziwieniu siedzieli do końca napisów zasluchani i oczarowani wykonaniem :)

asdfasd;lkfj as;dlkfj a;sdlk 20. March 2004, 1:56

hoojowy jak hooj!!!
a;sdlkfj a;sdlkfj a;lsdkfj a;sldkjf ;asldkjf ;asldkjf ;alskdjf ;alksdjf ;laksjd f;laksjd f;lkasdjf

m13 9. March 2004, 14:14

Średni
Widziałam lepsze...Ale nie żałuję.

dzio 6. March 2004, 15:30

idę dzisiaj
jeżeli ktoś zauważy w multikinie dziewczynkę w czarnym płaszczu siedzącą jak głupek do końca napisów i słuchającą pięknego "man of the hour" pearl jamu, który leci w tle, to będę ja. :) wrażenia wieczorem opiszę. :)

...xxx..... 6. March 2004, 14:09

nuda!!!
dawno nie bylam w kinie na tak nudnym i bezsensu filmie..prosty scenariusz, jednym slowem bajeczka dla dzieci do 13 lat ale nie wiem czy one by sie nim nie znudzily....

ziuta 6. March 2004, 10:39

jaki to film?
chcialam wysłac na ten film rodziców dodam ze koło 60tki mają myslicie ze to dobry pomysl?

jay 29. February 2004, 13:25

dobry, ale...
disappointing too. I thought this was going to be one of those truly great tim burton films, but it fell a little flat. not a bad film if you've got time to kill and money to burn

Kaczo 28. February 2004, 14:03

Niesamowite
Jeden z najlepszych filmow jakie kiedykolwiek widzialem :) Rzeczywistosc moze byc piekna - wystarczy troszke ja ubarwic... I zycie staje sie bardziej kolorowe, przyjemne, cieple... Polecam z czystym sumieniem :)

mzywiol 25. February 2004, 19:25

W oczekiwaniu na trzeciego Pottera...
miło będzie obejrzeć lekką i bardzo pogodną (Burton jakiś taki zupełnie inny, tak jak Lynch i jego "Prosta historia") baśń dla ludzi w każdym wieku. Czarownice, olbrzymy, fantazja - zapowiada się przyjemny obraz w sam raz w oczekiwaniu na trzecią część Pottera, które wejdą dopiero w czerwcu. Zadawałem sobie pytanie "jak ja wytrzymam?", ale przypomniałem sobie, że przecież jest "Duża ryba" :)

górinta:) 19. February 2004, 21:20

"szukamy dnia wczorajszego"
duza ryba jest podobna scenografią do między piekłem z niebem więc jest to miłe dla patrzałek:)heheheh idzcie do kina!!!

lasik:)heheSK 19. February 2004, 21:17

zaczarowane-fazowne
jeszcze na teym nie byłam ale to dlatego że szkukam jeszcze chłopaka z którym poszlabym do kina:):)alr z tego co wiem to jest świetny film który każdy powinien oglądnoć:)przez ten film można sie oderwac od rzeczywistości i wprowadzić w swoje życie elementy "dziwnego świat":)polecam!!

Add new comment Big Fish

Your opinion about the movie: