kina.krakow.pl
Film

I Heart Huckabees


Cinema program "I Heart Huckabees" in Kraków

No showtimes for movie "I Heart Huckabees" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Jak być sobą
Original title: I Heart Huckabees
Runtime: 106 min.
Production: USA , 2004
Release Date: 4 August 2006
Distribution: Monolith Plus

Cast: Jason Schwartzman, Isabelle Huppert, Dustin Hoffman, Lily Tomlin

Najnowsza komedia Davida O. Russella wreszcie wytłumaczy Wam, o co chodzi w życiu. Przekonany, że seria zbiegów okoliczności, które go spotykają, Albert Markovski (Jason Schwartzman) skrywa odpowiedź na największe zagadki świata. Wreszcie prosi o pomoc agencję detektywistyczną, ...co zmusi go do postawienia sobie pytań o sedno życia. W celu odkrycia znaczenia tych wydarzeń, Albert zatrudnia Bernarda i Vivian Jaffe (Dustin Hoffman i Lily Tomlin) tj. Egzystencjalnych Detektywów – małżeństwo metafizyków, którzy odważnie zmagają się z zagadkami życia, nurtującymi ich klientów. W trakcie śledztwa obserwują ich z bliska, poznają codzienną rutynę, a nawet przeprowadzają wywiady ze znajomymi oraz szefami - wszystko po to, aby rozgryźć sens ich istnienia. Oczywiście tak postawione wyzwanie wyróżnia Egzystencjalnych Detektywów od innych agencji, ale też czyni ich pracę niezwykle trudną.

tekst: ARS


Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1228 votes. | Rate movie

Your comments

Estera 23. August 2006, 22:05

ok
Świetny film, wspaniała komedia absurdu, ciekawe i wiarygodnie wykreowane osobowości bohaterów. Warto sie przejść aby wynieść z kina coś dla siebie - cząstkę tego filmu. Polecam.

jula 15. August 2006, 22:14

absurdalny, ale polecam!!!!!
Przyznam szczerze, że nie przepadam za absurdalnym humorem, ale film jest ciekawie zrobiony i mimo momentów surrealistycznych frapujący!!!!

kartka 9. August 2006, 15:29

dobry, choć amerykański
Film zabawny, nietuzinkowy, zaskakujący i absurdalny. I na litość boską: proszę się nie zniechęcić po tym serwisowym opisie! (kto to pisał???)

lena 5. August 2006, 13:39

niezly
ale jaja! ogladalam ten film poltora roku temu! A tu pisza "najnowsza komedia Russela"! Film calkiem niezly, taaki... dziwny. Ale mimo wszystko polecam.

Add new comment I Heart Huckabees

Your opinion about the movie: