|

Top 10

  1. Polański, Horowitz. Ho...
  2. Top Gun: Maverick
  3. Minions: The Rise of G
  4. Truffle Hunters
  5. Pain and Glory
  6. Elvis
  7. Everybody Knows
  8. Portrait of a Lady on ...
  9. The Lobster
  10. Perfetti sconosciuti...

Largo Winch


Directed by: Jerome Salle

Cinema program "Largo Winch" in Kraków

No showtimes for movie "Largo Winch" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Largo Winch

Runtime: 108 min.
Production: Francja , 2008
Release Date: 28 August 2009
Distribution: Kino Świat

Directed by: Jerome Salle
Cast: Tomer Sisley, Miki Manojlovic, Karel Roden

James Bond i Jason Bourne doczekali się godnego rywala. Zapnijcie pasy bezpieczeństwa, bo nadchodzi Largo Winch!

Largo Winch to 26-letni buntownik, który przy okazji jest też bilionerem - dziedzicem rodzinnego imperium biznesu, jak również czarującym pogromcą kobiecych serc. Już wkrótce będzie musiał użyć swych niezwykłych umiejętności, aby przeciwstawić się czyhającym na jego fortunę i życie wrogom…

Pełna akcji i przygód fabuła oparta na bestsellerowym komiksie trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej sekwencji. Niezwykły rozmach tej superprodukcji jest widoczny w każdym szczególe - od efektów specjalnych, które wbijają widza w fotel, poprzez różnorodność egzotycznych miejsc, w których toczy się akcja (Chiny, Malta, Włochy, Bośnia i Hercegowina…).

Przygotujcie się na naprawdę ostrą jazdę!Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1359 votes. | Rate movie

Movie trailer: Largo Winch

Your comments

venom 14. September 2009, 10:29

film niby ma ciekawe momenty ale ogólnie jest niezbyt niezbyt....

plasterek 7. September 2009, 16:15

Jeden z potencjalnie najbardziej interesujących europejskich bohaterów komiksów przeniesiony na ekran - tu mogło być bardzo dobrze, albo bardzo źle.
Niestety - bardzo dobrze nie jest.
Scenariusz: jednym słowem chaotyczny.
Mnóstwo stereotypowych scen - seks w 5 minut po poznaniu, zdrajca poświęca życie na rzecz głównego bohatera, skorumpowany policjant odbiera plik banknotów, motocykl wjeżdża w zaułek roztrącając przechodniów uskakujących w ostatniej chwili, ktoś umiera dokładnie w momencie, w którym ma powiedzieć coś ważnego...
Główny bohater jest człowiekiem pozbawionym wad. Niestraszne mu rany postrzałowe, wypadki samochodowe, jest najbardziej przystojny i wygadany, nawet fryzurę ma najładniejszą ze wszystkich.
Połowa filmu jest z dubbingiem francuskim (czemu?!), przez co całość brzmi sztucznie jak serial w TF1. Dialogom - dość przeciętnym - komiczny akcent obcokrajowców nie pomaga.
Aktorstwo - niestety marne w większości wypadków, szczególnie jeśli chodzi o role żeńskie. Melanie Thierry jest nieznośnie drewniana, ciężko z niej coś wystrugać nawet w scenach rozbieranych.
Sceny walki słabe, braki w umiejętnościach nadrabiane potrząsaniem kamery.
Tłumaczenie fatalne - szczególnie jeśli chodzi o liczby. Z 19% robi się 90%, niektóre kwoty są po prostu zmyślone przez tłumacza.
Kilka dobrych postaci drugoplanowych, w tym rewelacyjny Nicolas Vaude jako Gauthier, oraz całkiem niezły, dość mroczny Miki Manoljovic w roli Nerio Wincha w połączeniu z udanymi plenerami południowej Europy ratują film od utonięcia w kiczu, ale niedosyt pozostaje.

malik 4. September 2009, 23:46

Generalnie film mi się podobał, choć od samego początku wiedziałem kto jest ten "zły", i choć kilka razy akcja zbiła mnie z tropu, to jednak pierwsze wrażenie było słuszne. Bardzo spodobała mi się zawadjacza postawa Largo, może nie pasująca za bardzo do wizji Bonda, ale coś z Bourne'a chyba w sobie miał :) Fajna, dynamiczna muzyka. Co do obsady, to można było lepiej wybrać, ale było ok :-) Niezrozumiały dla mnie tylko motyw z przejęciem wzajemnym korporacji, bo to przecież nie jest tak że coś ktoś komuś kradnie, tylko płaci (często powyżej kursu giełdowego akcjii). Polecam szczerze 8 / 10

Tatsiana 29. August 2009, 21:33

Bardzo dobry film, warto obejrzeć!!!

rafalecek 29. August 2009, 21:03

Film niestety bardzo przecietny wiec nawet nie rozumie porownanie do J.Bonda i J.Bourna w opisie .ale wytrwalem do konca

xDD 27. August 2009, 17:56

Fajny film ^^

Add new comment Largo Winch

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Premieres

5 August
29 July
22 July

Coming soon

12 August
19 August
24 August
26 August
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2022 Repertuary.pl