|

Top 10

  1. Polański, Horowitz. Ho...
  2. Sound of Metal
  3. Druk
  4. Nomadland
  5. The Father
  6. The Whistlers
  7. LasseMajas detektivbyr...
KEI

Kina są znów otwarte !

Po przerwie związanej z pandemią kina były zamknięte od 20 marca do 21 maja 2021. Od 21 maja niemal wszystkie kina studyjne oraz sieć Helios są znów otwarte. Sieci Cinema City oraz Multikino otworzyły swoje kina 28 Maja.

Nigdy nie mów nigdy


Directed by: Wojciech Pacyna

Cinema program "Nigdy nie mów nigdy" in Kraków

No showtimes for movie "Nigdy nie mów nigdy" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Nigdy nie mów nigdy

Runtime: 100 min.
Production: Polska , 2009
Release Date: 6 November 2009
Distribution: Kino Świat

Directed by: Wojciech Pacyna
Cast: Anna Dereszowska, Jan Wieczorkowski, Edyta Olszówka

30-letnia Ama (Dereszowska) jest odnoszącą sukcesy, zimną i skuteczną „łowczynią głów” dla międzynarodowych korporacji. Wiedzie typowe życie bogatej i niezależnej warszawskiej singielki, która rozładowuje stres w nocnych klubach, bawiąc się do rana i podrywając przypadkowych mężczyzn. Jednak pod pancerzem oschłej i nieprzystępnej karierowiczki ukrywa osobiste nadzieje związane z posiadaniem dziecka, z którego już raz kiedyś zrezygnowała dla pracy. W trudnych chwilach wspiera ją najlepsza przyjaciółka Edyta (Olszówka), trochę zwariowana artystka, która właśnie weszła w nowy związek z policjantem Rafałem (Więckiewicz). Życie Amy wypada z rutynowego toru, gdy pierwszy raz pozwala sobie na nieprofesjonalne zachowanie – randkę z przystojnym Markiem (Wieczorkowski), którego „złowiła” dla amerykańskiego klienta z Doliny Krzemowej.Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1454 votes. | Rate movie

Movie trailer: Nigdy nie mów nigdy

Your comments

kinga 22. July 2011, 15:35

to bardzo fajny film

Kate 25. January 2010, 17:32

Brdzo fajny standardowy film!!

Patryk_Krk 13. December 2009, 1:19

Prosta polska komedia romantyczna nie wnosząca nic nowego w kinematografie. Typowa jak na Polskę przystało gra aktorska. Film można oglądnąć aby być na bieżąco w nowościach filmowych.

Pati 8. December 2009, 13:18

Witam,nie polecam tego filmu. Jest nudny i niedopracowany. Nie oddaje emocji i mozna przy nim unac... Generalnie jedna wielka kicha. Film o niczym....

Marta 30. November 2009, 11:01

Głęboko rozczarowana. Na moje szczęście to nie ja wybierałam film, na który poszłam ze znajomym, bo by mi się srogo oberwało. Fabuła przewidywalna, gra aktorów kiepska (gdzie magia pomiędzy głównymi bohaterami), niedoróbki w scenariuszu. Co z wątkiem poprzedniej dziewczyny wieczorkowskiego, albo jego rzekomego romansu z córką prezesa w usa? Czy praca łowców głów polega na przeglądaniu cvałek na pracujpl? Jedyne za co mogę pochwalić twórców tego filmu, to fakt, że nie promują niezdrowej chudości aktorek.

Erl Gray 25. November 2009, 18:15

spoko

jaga 25. November 2009, 12:21

Kolejna polska denna komedia romantyczna. Głębia gołębia. Koszmar!!!

mysza 23. November 2009, 22:24

Strasznie przereklamowany film..szkoda,bo juz drugi raz sie przejechalam na polskiej "komedi romantycznej" ostatnio na "milosci na wybiegu"...
Jednym slowem kicha ktora mozna obejrzej w tv przed snem..:/

zuźkAA 21. November 2009, 21:39

mi ten film bardzo się podobał. jak zwykle płakałam w kilku momentach. było kilka tekstów komediowych ale raczej bym nie nazwała tego komedią. ale film i obsada była suuuuuper

Geronimo 18. November 2009, 21:52

Polska komedia generalnie nie jest mocna, ale to jest już przesada. Bardzo słaby, płaski film z kiepską (poza Romantowską) grą aktorską. Naciągany i o niczym. Szkoda. Przyciąga marketingowo nazwisko Dereszowskiej. Ale po obejrzeniu tego filmu -chyba juz nikogo nie przyciągnie.

Jurand 18. November 2009, 8:23

Film.. żenujący. Opowiada o wszystkim i o niczym. Postawa głównej bohaterki, gdyby nie była ona businesswoman, praktycznie niewiele różni się od zachowania dziewczyn z "Galerianek" - jest wszystko oprócz sponsoringu. Lansowanie takiego modelu zachowań to jest dla mnie jakieś nieporozumienie.
Jeśli dla kogoś to była komedia, to nie zazdroszczę poczucia humoru. Ponadto chwalony tutaj Wieczorkowski to jest jakaś aktorska pomyłka i być może powinien on zostać przy produkcjach typu "Klan", z dodatkowym założeniem, że za dużo nie będzie mówił.
Dla osób lubiących ambitne, chociaż trochę, kino - możecie sobie spokojnie obok tego filmu przejść bokiem.

nicole 15. November 2009, 23:39

Na filmie bardzo dobrze się ubawiłam, a chwilami też wzruszyłam. Nie rozumiem tych niepochlebnych komentarzy. Uważam, że to bardzo dobra komedia, która daje też do myślenia. A wybór Wieczorkowskiego na odtwórcę głównej roli męskiej był strzałem w dziesiątkę! Ach te wielkie, błękitne oczy...

Wiesiek 13. November 2009, 18:25

Dość Olszówek, Dereszowskich, Kun!!! Dość" Lejdis", "Nigdy nie mów albo mów' ,"Kochaj albo nie kochaj". Dosyć polskich komedii romantycznych.Dość głupot w polskim kinie.

Magda 13. November 2009, 15:16

Film jest kiepski i niestety nudny. Moim zdaniem jedynie gra Anny Romantowskiej (matka Amy) ratuje trochę sytuację. Nie spodziewałam się wyżyn kinematografii a mimo to wyszłam zawiedziona. Lepiej obejrzeć sobie w domu.

Mateusz 12. November 2009, 21:27

Byłem. Widziałem. Nie narzekam. Rzeczywiście, spodziewałem się czegoś bardziej wartkiego i smiesznego. A trafiło się coś momentami...hm...wzruszającego. Pani Dereszowska trochę za bardzo podobna do bohaterki z "Lejdis", pan Wieczorkowski odrobinkę za "klanowy" (z dawnych czasów) - ale generalnie naprawdę mozna zobaczyć. Właściwie to ten film jest momentami mądry i zyciowy. Coprawda zupełnie niezgodny z moim światopoglądem i przekonaniami (kwestie invitro, aborcji, rozwodu), jednak w niektórych kwestiach pouczający. No i genialnie skonstruowana, przedstawiona i zagrana postać matki! To powinna obejrzeć każda córka i każdy kandydat na zięcia!

matika 12. November 2009, 9:15

Zawiodłam się!!! film jakos się ogląda, bardzo spokojny, zbyt pozna pora w kinie i momentami mozna zasnac..Liczylam na cos przebojowego....Ogolnie nie polecam! Lepiej obejrzyc sobie w domu.

ewa 10. November 2009, 10:54

film lekki bardzo sympatyczny

ulcia 8. November 2009, 15:33

Wg mnie film super ;) nie wymaga myślenia, idealnyna sobotni wieczór ;)

Lioness 8. November 2009, 10:48

można iść na film lub do kina... w tym przypadku lepiej zostać w domu

Mika 7. November 2009, 10:58

Nie jest to dzieło sztuki, ale bardzo fajny film - ogląda się go lekko i przyjemnie

Add new comment Nigdy nie mów nigdy

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Premieres

17 September
10 September
3 September
1 September

Coming soon

24 September
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2021 Repertuary.pl