|

Top 10

  1. Truffle Hunters
  2. Dune
  3. Nędzarz i Madame
  4. The French Dispatch...
  5. House of Gucci
  6. Spider-Man: No Way Hom...
  7. The Matrix Resurrectio...
  8. Dzieci z Bullerbyn
  9. The Banishment
  10. Around the World in 80...
KEI

Cinema program "Sęp" in Kraków

No showtimes for movie "Sęp" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Sęp

Runtime: 133 min.
Production: Polska , 2012
Release Date: 11 January 2013
Distribution: ITI Cinema

Directed by: Eugeniusz Korin
Cast: Michał Żebrowski, Anna Przybylska, Daniel Olbrychski

Wyobraź sobie, że masz moc decydowania o ludzkim życiu. Kogo byś potępił, a kogo ocalił?
W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Michał Żebrowski) - policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska) - kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o krok. Odkryje świat, w którym ludzie prowadzą podwójne życie. Pierwszy raz, logiczne myślenie wpędzi go w pułapkę bez wyjścia. Nagle z łowcy zamieni się w zwierzynę. Balansując na granicy namiętności i rozumu, świata logiki i sprytnej manipulacji, będzie musiał odpowiedzieć na pytanie: czy jest coś ważniejszego niż życie?
„SĘP” – poznaj równanie nieśmiertelnościAverage rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
719 votes. | Rate movie

Movie trailer: Sęp

Your comments

s. 15. January 2014, 11:12

Filmu nie widziałem, ani nic o nim nie słyszałem, więc mogę napisać o nim recenzję obiektywną. Bo ci co widzieli, napisali recenzje subiektywne, na ogół skrajnie przeciwstawne. Sam tytuł: "Sęp", świadczy o tym, że twórcy nie zorientowali sie o czym jest film i zatytułowali go nazwiskiem (pseudonimem?) bohatera. Mógłby być też "Kowalski". Film trwa aż 133 minuty więc raczej jest rozgadany...

Heike 24. February 2013, 18:40

Żebrowski jak zawsze GENIALNY, Małaszyński jego przeciwieństwo (zawsze taki sztuczny, ciężko mu wejść w rolę, nawet w realu mu to nie wychodzi i tu jest sztuczny, mógłby dać coś z siebie naturalnego i swobodnego tak jak to robi kolejny Geniusz Marcin Dorociński czy już wspomniany Michał Żebrowski).

Jacek 23. February 2013, 14:51

Film jest naprawdę BARDZO, BARDZO DOBRY. Polecam każdemu, kto lubi kino skłaniające do refleksji :)

Art 8. February 2013, 14:38

Mi się ten film totalnie NIE PODOBAŁ i wyszedłem z kina zniesmaczony. O czym właściwie był ten film??? Kicha , ODRADZAM!!!

dośka 3. February 2013, 18:29

Byłam z córką, film sie nam podobał, obsada swietna- Żebrowski, co minusem to Małaszyński strasznie klnie i momentami muzyka zagłuszająca akcje, ale wart iść.

MICHAEL 31. January 2013, 20:49

Jak idziecie na film z nastawieniem, że będzie do dupy to na niego nie idźcie, i nie hejtujcie polskiej kinematografi, bo jest ZAJEBIŚCIE. ostatnio bywam na samych dobrych Polskich filmach...

kawuga 31. January 2013, 10:45

Film bardzo dobry, ale czytając niektóre negatywne opinie można załamać się - czy naprawdę nasze społeczeństwo upadło tak nisko?

schizofremia 28. January 2013, 8:16

starali się zrobić amerykański hit a wyszło jak zwykle heheh, śmieszne to, ale i smutne jednocześnie

goga 25. January 2013, 21:34

Bardzo dobry film. Mocny kryminał dla myślących.Dobra obsada. Żebrowski przystojny. Rola Przybylskiej może sztucznie wsadzona, by oglądały też kobiety. Muzyka - atut. Polecam, ale wychodząc z kina raczej nie będziemy weseli, bo treść mroczna,kontrowesyjna.

tommy 24. January 2013, 22:13

Trzeba byc naprawdę naiwnym, żeby iść na polską sensację i liczyć na to że to dobry film :-)

jay 24. January 2013, 22:02

masakra.... nie polecam

Skayrim 23. January 2013, 11:54

Naprawde bardzo ŚWIETNY FILM Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oby wiecej takich Polskich filmów!!!!!!!!!

RIM 21. January 2013, 9:21

Dawno już po wyjściu z kina, nie rozmawialiśmy tyle czasu. Szliśmy na sensowny polski thriller a dostaliśmy słaby żart. Film nudny, historia zapętlona na siłę i w wielu miejscach bez sensu. "suchary" jakimi wymienia się para Żebrowski - Olbryski za parę lat przejdzie do "klasyki". W filmie jest tyle zabawnych rzeczy ze ciężko się nie smiać. + watęk miłosny , wpleciony na siłę, emocje pomiędzy parą jak brat z siostrą. Niewiadomo czy smiać się nad tym filmem czy płakać. Jedyny pozytyw to prawie wszystkie role 2 - planowe + początek filmu, im dalej tym straszniej.

Wabik 21. January 2013, 0:49

Nie zamierzam rozstrzygać czy fabuła jest przewidywalna, czy zaskakująca, czy Żebrowski gra dobrze, czy słabo, czy dylemat moralny jest rzeczywisty czy rozdęty. Napiszę za to z całą mocą, że film jest niestety i po prostu NUDNY. Pamiętam, że po ok. 45 min. spojrzałem na zegarek, bo byłem mocno znudzony i od tej chwili generalnie już mnie nie obchodziło jak się wyjaśni główna "zagadka" fabuły, ani co w ogóle się dalej stanie. Nazywanie tego filmu thrillerem jest nieporozumieniem, bowiem thrill znaczy po angielsku dreszcz emocji, a u widza znudzonego raczej o dreszcze trudno. Naprawdę szkoda tak przyzwoitej realizacji na tak kiepski scenariusz. Bardzo mnie dziwi, że film wyrasta na spory sukces kasowy, bo w ogóle nie widzę ku temu powodów.

Nela 20. January 2013, 9:24

Film nudny, przewidywalny, chwilami banalny i infantylny. Zdecydowanie nie polecam

Zośka 19. January 2013, 16:39

"Jak na polskie kino" - hehehehe, no właśnie.... Powiesić się można - z rozpaczy nad takim kinem....

46 19. January 2013, 10:56

Dobry.Swietnie zagrany.Fajnie się ogląda.Polecam.

ewaaaa 18. January 2013, 8:15

jak na polskie kino, film bardzo dobry!polecam

marta 17. January 2013, 9:45

Ciekawy, fajna zagadka którą rozwiązuje sie krok po kroku. Wiadomo czemu co się dzieje na ekranie, a nie tak jak np. w przygłupawych Bondach gdzie wszyscy chcą kogoś zabić tylko niewiadomo czemu. A jeśli chodzi o grę aktorów, uważam że na wysokim poziomi A. Przybylska, Zebrowski, Grabowski rewelacja. I końcówka wcale nie taka zła jak tu niektórzy piszą, dla mnie ok. Film bardzo dobry

Nada 17. January 2013, 8:54

Absolutna zgoda z opinią Maćka. Dobre jeszcze role drugoplanowe. Dobry też Andrzej Grabowski. Dobre zdjęcia. Przyzwoita muzyka. Czasem jeden czy drugi dobry dialog (co w filmie polskim zdarza się raz na sto lat). A reszta.... Niestety, ten film jest dowodem na to, że w kinie polskim nikt (no, może poza Machulskim) nie potrafi nakręcić przyzwoitego filmu gatunkowego, nawet jeśli plagiatuje, co się da i bierze skąd się da (bo ilość ogranych motywów w "Sepie" jest naprawdę porażająca...). Ostatecznie wyszedł głupawy film, bez żadnego napięcia dramatycznego, z idiotycznie-banalną tezą w tle, która została jeszcze głupawo napompowana do rozmiarów "dylematu moralnego". No, ale prawdę mówiąc, jak gdzieś pojawia się Żebrowski, to z góry mamy zapewnione dużo kaznodziejstwa w słabiutkim stylu, a mało wyczucia formy. On jest podobno "ostatnim romantykiem kina polskiego". Chwała Bogu, że ostatnim....

Add new comment Sęp

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Premieres

21 January
14 January
7 January
5 January

Coming soon

28 January
4 February
11 February
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2022 Repertuary.pl