kina.krakow.pl
Film

New Year's Eve


Directed by: Garry Marshall

Cinema program "New Year's Eve" in Kraków

No showtimes for movie "New Year's Eve" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Sylwester w Nowym Jorku
Original title: New Year's Eve
Runtime: 113 min.
Production: USA , 2011
Category: comedy / romance
Release Date: 9 December 2011
Distribution: Warner

Directed by: Garry Marshall
Cast: Robert De Niro, Ashton Kutcher, Lea Michele

Sylwester w Nowym Jorku to pochwała miłości, nadziei, przebaczenia, drugich szans i nowych początków, zawarta w historii o parach i singlach pośród scenerii tętniącego życiem i pełnego obietnic Nowego Jorku, rozgrywającej się w najbardziej olśniewającą noc w roku.
W rolach głównych wystąpią laureatka Oscara Halle Berry, Jessica Biel, Jon Bon Jovi, nominowana do Oscara Abigail Breslin, Chris „Ludacris” Bridges, dwukrotny zdobywca Oscara Robert De Niro, Josh Duhamel, Zac Efron, Hector Elizondo, Katherine Heigl, Ashton Kutcher, Seth Meyers, Lea Michele, Sarah Jessica Parker, nominowana do Oscara Michelle Pfeiffer, Til Schweiger, dwukrotna laureatka Oscara Hilary Swank oraz Sofia Vergara.


Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
894 votes. | Rate movie

Movie trailer: New Year's Eve

Your comments

anka 30. December 2011, 23:11

właśnie wróciłam z kina, bardzo, bardzo pozytywny film, przyjemnie się go ogląda, film myślę w sam raz na ten świąteczno-sylwestrowy czas

Jovann 30. December 2011, 15:39

Bardzo fajne, ciepłe kino.Plejada gwiazd, smaczki i przyzwoita fabuła.GorĄco polecam.Dobrze siĘ ogląda.Wartka akcja, dobre dialogi i przystojni faceci- na czele z JON BON JOV!

mika 27. December 2011, 10:41

Nie wiem skąd te komentarze poniżej, film jest najzwyklejszą romantyczną komedią , bardzo dobrze się ją ogląda można się wzruszyć jak ktoś nie ma serca z kamienia, bardzo pozytywny i ładny film, doskonały na wieczór do oglądnięcia z przyjaciółmi czy mężem, film amerykański , typowo hollywodzki z gwiazdami ale tak pozytywnie nastrajający że tylko go mogę polecić:) no i przepiękny Nowy Jork:)

Kama 26. December 2011, 18:09

Bieda bieda bieda i żenada. Zapewne dobrzy aktorzy wystąpili tu jako że nie kosztowało ich to zbyt wiele czasu, a mieli kasę na prezenty świąteczne;P
w każdym razie bije z niego "amerykańska pompa", jest nudny przewidywalny i ogólnie biedaaaaaaa

Vinga 13. December 2011, 14:00

Oj, kiepściutko, słabiutko ... a miało być przyjemnie. Merytorycznie film jałowy, płytkie dialogi, wygłupy itp. W zasadzie nie miałam okazji zobaczyć gorszej komedii romantycznej, ale może istnieją takowe ??? Natomiast plusem filmu były wpływowe, dobrze znane jak i popularne i prawie nie znane osoby ze świata filmowego. Dla moich oczu był Til Schweiger, oj za mało, za mało go w tym filmie. Swoją grą zaskoczył mnie całkiem przyjemnie bardzo przystojny młodzieniaszek zupełnie mi nieznany Zac Efron. Cudowna Halle Berry – wzruszająca i piękna (chociaż nie lubię gdy nosi krótkie włosy). Najgorsza z poszczególnych historii to przedstawiona w duecie Asthon Kutcher i niejaka – okropność Lea Michelle (cóż za antytalent, głos jak piszczałka w parze z urodą). Treściowo jak już wspomniałam bardzo mizernie, więc skupiłam się na amerykańskim przy czym sztucznym i pełnym bieli „keep smiling” .

x 13. December 2011, 12:18

bardzo pozytywny ,rozrywkowy film!

Add new comment New Year's Eve

Your opinion about the movie: