|

Top 10

  1. Dune
  2. No Time to Die
  3. Sound of Metal
  4. Nędzarz i Madame
  5. Wesele
  6. Loro
  7. Youth
  8. Mystery Train
  9. Das Cabinet des Dr. Ca...
  10. Męczeństwo Joanny D'Ar...
KEI

Transcendence


Directed by: Wally Pfister

Cinema program "Transcendence" in Kraków

No showtimes for movie "Transcendence" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Transcendencja
Original title: Transcendence
Runtime: 119 min.
Production: USA , 2014
Category: drama / mystery / sci-fi
Release Date: 9 May 2014
Distribution: Monolith

Directed by: Wally Pfister
Cast: Johnny Depp, Kate Mara, Morgan Freeman

Johnny Depp („Piraci z Karaibów”), Rebecca Hall („Vicky Christina Barcelona”, „Iron Man 3”), Morgan Freeman („Iluzja”, „Last Vegas”) i Cillian Murphy („Mroczny Rycerz powstaje”) w reżyserskim debiucie wybitnego operatora Wally'ego Pfistera, laureata Oscara za zdjęcia do „Incepcji”.

Grupa amerykańskich naukowców pracuje nad stworzeniem pierwszego na świecie komputera obdarzonego ludzką inteligencją i empatią. Gdy jeden z nich – Will (Johnny Depp) – ginie z rąk terrorystycznej organizacji widzącej w eksperymencie zagrożenie dla ludzkości, jego żona Evelyn (Rebecca Hall) podejmuje decyzję o przeniesieniu umysłu mężczyzny do pamięci maszyny. Will ożywa, ale skutki operacji okazują się dalekie od pożądanych.Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
37 votes. | Rate movie

Movie trailer: Transcendence

Your comments

IS 6. June 2014, 8:43

Film dla milosnikow SF, ktorzy potrafia wybaczyc pewne niedociagniecia. Co ciekawe, ze w imie milosci nowa jakosc, ktora osiagnela olbrzymia przewage technologiczna nad ludzmi, potrafila zrezygnowac z tej przewagi, aby nie stanowic zagrozenia. Czyli milosc jest najwazniejsza i zawsze zwycieza, co jest przeslaniem tego filmu.

zz 31. May 2014, 8:28

Skusiły mnie triailery i poszedłem. I żałuje. Był potencjał, ale coś nie wyszło - nie chodzi tu o warstwe sf, bo wiadomo, że niektóre rzeczy muszą być umowne. Wszystkie kocki są, ktoś po prstu twórcy nie wiedzieli jak je poskładać.

Rock 20. May 2014, 9:44

Bardzo marny film. żekł bym nawet że MEGA KLAPA I NIEWYPAŁ. Dla ciekawskich i zainterseowanych którzy planuja sie wybrać do kina dodam że zebrał kiepskie recenzje a wszelkie ciekaostki i zwiastuny promujące film przed premierą były utrzymywane w tajemnicy az do samego końca ze wzgledu na to że film jest po prostu mizerny. Reżyser dobrze o tym wiedział dlatego nie było medialnego bum przed premierą. Film na bank bedzie zaliczony do klapy roku.

Kama 17. May 2014, 22:05

dziwny film, trochę akcja się dłużyła, trochę oczekiwałam większego napięcia, a tu takie flaki z olejem no i najgorsze, że żadnej puenty.
Wcale nie skłania do przemyśleń, bo jeśli by się tak miało stać to i cóż.... i tak nie przyszliśmy na ten świat na wieczność. Co za różnica czy coś nam zagraża czy nie.

k 17. May 2014, 18:20

Nieprawdopodobne brednie. Aż dziw bierze, że Nolan maczał palce w czymś tak słabym. Jak ktoś jest chociaż w niewielkim stopniu uświadomiony technicznie, to po usłyszeniu o "programie do dekodowania synaps" może wyjść z kina.

hopislaw 15. May 2014, 20:35

Film daje do myślenia (niedaleka przyszłość) Godny polecenia! !

Add new comment Transcendence

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Premieres

3 December
26 November
19 November

Coming soon

10 December
17 December
22 December
24 December
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2021 Repertuary.pl