|

Top 10

  1. Marco Macaco
KEI

Wszystkie kina zamknięte !

W związku z sytuacją pandemiczną, wszystkie kina zostały zamknięte. Część z nich działa jedynie online, udostępniając filmy w modelu VOD. Pomóż kinom przetrwać ten ciężki dla nich czas !

Gdy tylko będzie znana data ponownego otwarcia kin, niezwłocznie ją podamy.

Vice


Directed by: Adam McKay

Cinema program "Vice" in Kraków

No showtimes for movie "Vice" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Vice
Original title: Vice
Runtime: 132 min.
Production: USA , 2018
Category: biography / comedy / drama / history
Release Date: 11 January 2019
Distribution: Forum Film

Directed by: Adam McKay
Cast: Alison Pill, Amy Adams, Steve Carell

"Vice" - a story of a man who has consistently crossed the path of real bureaucrats moving bravely on Washington's corridors. The US vice president under George W. Bush's presidency was one of the most powerful people of that time and he changed his country and world so effectively that we can observe the effects of his activity to this day.

"Vice" is the great acting metamorphosis of Christian Bale in the role of Dick Cheney and the fantastic roles of Sam Rockwell as George W. Bush and Amy Adams as Lynne Cheney.
Average rate: 6.0
rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0
9 votes. | Rate movie
IMDb© rate: Vice on IMDb

Movie trailer: Vice

Your comments

Kinomanka 40+ 30. January 2019, 6:20

Swietny film odsłaniający przerażające ludzkie instynkty ujawniajace się po dojsciu do wladzy oraz schematy dzialania polityków. Przerażające!!!
Film świetny!!!

arnidis 22. January 2019, 23:20

Bardzo dobry film i nie dziwię się jego nominacji. Może oczy otworzyć i może zaszokować. Niby kameralny ale gdy trzeba pokazać jakąś migawkę to najwyższa klasa. Film dla osób myślących.

PZ 19. January 2019, 16:25

Ten prezydent USA przez 2 kadencje to ćwierćinteligent

Ramzes 19. January 2019, 11:06

Film dobry o strasznych ludziach. Nie dziwię się, że główny aktor podziękował szatanowi za inspirację. To co robią politycy to czyste zło.

jack 19. January 2019, 8:41

Film trzeba niestety zrozumieć a nie chodzić dla zabicia czasu. Bardzo wartościowy ,dobra gra aktorska. Warto obejrzeć.

Obywatel 16. January 2019, 10:14

Bardzo dołujący film, pokazujący, jak niewiele może przeciętny człowiek w obliczu ludzi-piranii, dla których zabicie tysięcy ludzi jest grą, zabawą. Po tym filmie zapewne każdy obywatel powinien edukować się politycznie, aby nie dać sobie zamydlić oczu. Po tym filmie terroryści wyglądają na zdesperowanych bojowników. Jak walczyć z obłudą? Kiedy politycy i najbogaci się nasycą? Ile krwi musi zostać przelane? Film demaskuje manipulację opinią publiczną i zło, przerażające, porażające zło. Głupota okazuje się być równie wielkim złem. Niestety film może się wydać wielu bardzo nudny, akcja wolno płynie, ale niewątpliwie każdy obywatel powinien go obejrzeć. Mam nadzieję, że dobrych ludzi jest więcej. Walczmy o Pana Owsiaka! Pomógł milionom i jest synonimem samego dobra i miłości bliźniego...

J. 12. January 2019, 21:59

SUPER NUDA!!!!!!! Określenie w opisie: " „Vice” nominowano w kategorii Film komediowy lub musical" i "za rolę Dicka Cheneya (aktor w komedii lub musicalu" to nawet nie jest nadużycie, tylko po prostu oszustwo. Fikcja przeplatana dokumentem. Tempo ślimacze, dialogi nudne, "bez zęba". Odtwórca głównej roli - gruby??? Nic więcej. "Za wybitny występ w roli George'a W. Busha." - żenada. Prezydenta USA (przez 2 kadencje) przedstawili jako ... ćwierćinteligenta??? Lepiej zostańcie w domu.

Add new comment Vice

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

Coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2021 Repertuary.pl