kina.krakow.pl
Film

The Big Wedding


Directed by: Justin Zackham

Cinema program "The Big Wedding" in Kraków

No showtimes for movie "The Big Wedding" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Wielkie wesele
Original title: The Big Wedding
Runtime: 89 min.
Production: USA , 2013
Category: comedy
Release Date: 12 July 2013
Distribution: Monolith

Directed by: Justin Zackham
Cast: Robert De Niro, Diane Keaton, Katherine Heigl

Wielkie wesele! Wielka obsada! Wielka zabawa!

Znakomita komedia w gwiazdorskiej obsadzie potwierdzająca starą prawdę, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu…szczególnie ślubnym;)

Ślubuję, że Ci nie odpuszczę.

Elle (Diane Keaton) i Don (Robert de Niro) Griffinowie nienawidzą się szczerą nienawiścią. Gdyby mogli - rozszarpali by się na strzępy! Teraz jednak będą musieli udawać najszczęśliwszą rodzinę pod słońcem. Na ślubie ich adoptowanego syna ma pojawić się głęboko wierząca Madonna Soto – biologiczna matka pana młodego. Jak uniknąć katastrofy? Nic prostszego – wystarczy nie zachowywać się tak, jak zwykle, nie być sobą i zdobyć się na najbardziej fałszywe uśmiechy świata! Czy to będzie łatwe? Oczywiście, że nie! Ale może chociaż na zdjęciu uda się ładnie wyjść z rodziną.

Żadne przygotowania nie przygotują Cię na to wesele!

tekst: Multikino


Average rate: 4.0
rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0
468 votes. | Rate movie

Movie trailer: The Big Wedding

Your comments

rozbawiona 31. July 2013, 19:24

bardzo zachęcił mnie do obejrzenia filmu komentarz "rozczarowanej", bo miałam ochotę na coś niesmacznie wulgarnego, bez akcji. Rozczarowałam sie, bo i akcja dość wartka, nie nudziłam się, rozbawił mnie lekki humor, a i wzruszyłam się, dobra obsada, a wulgaryzmów nie znalazłam. W naszym pruderyjnym i zakłamanym społeczeństwie najlepiej się krytykuje, odsądza od czci i wiary, a byłych małzonków obrzuca błotem.

rozczarowana 30. July 2013, 14:33

Szkoda czasu na ten film. Niesmaczny, wulgarny humor. Akcja kiepska i nudnawa - i z góry wiemy co będzie dalej. Stereotypowe postacie. Miałam ochotę wyjść w trakcie seansu. Zdecydowanie odradzam.

nula 21. July 2013, 15:37

Nie zgadzam się z poprzednimi opiniami,.Film zawierający szereg dylematów ze zwykłego życia,zrozymiałych dla widzów starszych.Może faktycznie hitem nie jest,momentami na początku dłużyzny ale generalnie przyjemna opowiastka z dobrą obsadą.
do obejrzenia po czterdziestce:0.

Leo 14. July 2013, 6:39

Film nudny i słaby. Nawet De Niro nie był go w stanie uratować. Szkoda kasy.

the_widz 13. July 2013, 22:38

Oczywiście rozerwać się na tym filmie na pewno niejeden zdoła, jednak gdyby chcieć powiedzieć o nim cokolwiek skrótowo, to dały się zauważyć coraz bardziej wszechobecne w tego typu produkcjach: dowcip niskich lotów, naigrywanka z wartości i chrześcijaństwa oraz perwersyjne upodobania twórców filmu. Słowem: sieczka ze znaną obsadą.

Add new comment The Big Wedding

Your opinion about the movie: