|

Top 10

  1. Minions: The Rise of G
  2. Johnny
  3. Simona
  4. IO
  5. Ojciec chrzestny
  6. Elephant
  7. Un Prophete
  8. Anioł zagłady
  9. Jagten
  10. Elysium

The Kids Are All Right


Directed by: Lisa Cholodenko

Cinema program "The Kids Are All Right" in Kraków

No showtimes for movie "The Kids Are All Right" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Wszystko w porządku
Original title: The Kids Are All Right
Runtime: 106 min.
Production: USA , 2010
Release Date: 25 February 2011
Distribution: Gutek Film

Directed by: Lisa Cholodenko
Cast: Annette Bening, Julianne Moore, Mark Ruffalo

Nic i Jules są małżeństwem i dzielą przytulny podmiejski dom w południowej Kalifornii ze swymi nastoletnimi dziećmi – Joni i Laserem (Mia Wasikowska i Josh Hutcherson). Nic i Jules – które Joni nazywa po prostu „Mamy” – urodziły i wychowały dzieci, z którymi tworzą czteroosobową rodzinę. Gdy Joni przygotowuje się do wyjazdu na studia, 15-letni Laser prosi ją o wielką przysługę. Chce by 18-latka pomogła mu odnaleźć ich biologicznego ojca; oboje zostali poczęci przez sztuczne zapłodnienie.
Mimo zasadnych obiekcji, Joni spełnia prośbę brata i odnajduje ich „bio-tatę” Paula (Mark Ruffalo), niefrasobliwego restauratora. Nastolatkom podoba się jego kawalerski, beztroski styl życia – zwłaszcza po dorastaniu w domu z Nic, pryncypialną lekarką, która ustanowiła w domu żelazne zasady. Jules, która postanawia przekwalifikować się na architektkę krajobrazu, również zaprzyjaźnia się z Paulem. Pojawienie się Paula w poukładanym świecie czworga bohaterów otwiera w ich życiu nowy rozdział, w którym więzy rodzinne poddawane są nieustannym redefinicjom.Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1206 votes. | Rate movie

Your comments

gosia 6. March 2011, 15:45

bardzo dobry film, zwlaszcza dla nas, ktorzy jeszcze - poki co - nie spotykamy się z takimi rodzinami na codzien.. Trzeba zobaczyc, pomysleć, zrozumieć i zaakcepotwac! rewelacyjna gra, rewelacyjne dialogi a problemy takie same jak w standardowych związkach. Warto!

flyanes 1. March 2011, 16:55

Bardzo dobry film, podobała mi się lekkość nakręcenia filmu o tak specyficznej tematyce. Świetnie zagrana rola przez Anette Bening, ale ogólnie aktorsko bardzo w porządku. Myślę, że nominacja bierze się z całokształtu nakręcenia (dobry scenariusz, zwarta fabuła. dobre ujęcia, gra aktorska) ale też z duże swobody przedstawienia tematu, który wnosi coś nowego.

rumpelPumpel 24. February 2011, 10:59

nominacje do oskara czy innych nagród filmowych nie muszą oznaczać tylko tego, że jest mega fabuła, efekty specjalnie...etc., ale też okoliczności w jakich film powstał czy- w tym przypadku- pokazanie w zgrabny sposób i bez zbędnego szokowania niestandardowej rodziny (tak myślę, filmu nie oglądałem).

gerlah 22. February 2011, 22:50

niezly, ale zgadzam sie z "Lucyna" skad te nominacje 5/10

-Lucyna 21. February 2011, 13:30

przeciętny film obyczajowy, nie rozumiem tej nominacji do Oskara.

Add new comment The Kids Are All Right

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Premieres

25 November
18 November
11 November

Coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2022 Repertuary.pl