|

Top 10

  1. Polański, Horowitz. Ho...
  2. Dune
  3. Nędzarz i Madame
  4. No Time to Die
  5. Wesele
  6. Sound of Metal
  7. Loro
  8. Harry Potter and the S...
  9. PitBull
  10. Tinker Bell and the Se...
KEI

Ouija


Directed by: Stiles White

Cinema program "Ouija" in Kraków

No showtimes for movie "Ouija" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Diabelska plansza Ouija
Original title: Ouija
Production: USA , 2014
Category: horror
Release Date: 24 October 2014
Distribution: UIP

Directed by: Stiles White
Cast: Olivia Cooke, Ana Coto, Daren Kagasoff

Otwórz umysł: to nie tylko gra

„Tak”. „Nie”. „Żegnaj”.
Słowa znajdujące się na klasycznej planszy Ouija wydają się takie niewinne. Ale już wkrótce dowiemy się, co może się wydarzyć, kiedy śmiertelny nadprzyrodzony byt odmówi powiedzenia „Żegnaj”.

Partnerzy studia Platinum Dunes MICHAEL BAY (Transformers, Wojownicze żółwie ninja, Sztanga i cash), BRAD FULLER (Noc oczyszczenia, Wojownicze żółwie ninja, Koszmar z ulicy Wiązów) oraz ANDREW FORM (Noc oczyszczenia, Wojownicze żółwie ninja, Teksańska masakra piłą łańcuchową) połączyli siły z reprezentującym Blumhouse Productions JASONEM BLUMEM (Paranormal Activity, Noc oczyszczenia) oraz producentem BENNETTEM SCHNEIREM (Battleship: Bitwa o Ziemię) aby wprowadzić na ekrany thriller Diabelska plansza Ouija, opowieść o grupie przyjaciół, którzy po nieświadomym nawiązaniu kontaktu z mroczną siłą z zaświatów muszą stawić czoła swoim najbardziej przerażającym lękom.

To, co zaczęło się jako zwykła gra wyzwoli zło, które tylko oni będą w stanie powstrzymać.

Laine (OLIVIA COOKE - Bates Motel) dowiaduje się, że jej przyjaciółka, Debbie (SHELLEY HENNIG - Teen Wolf: Nastoletni wilkołak) niespodziewanie umiera. Wspólnie z chłopakiem Debbie, Petem (DOUGLAS SMITH - Percy Jackson: Morze potworów) znajdują w pokoju dziewczyny antyczną grę planszową Ouija i usiłują przy jej pomocy powiedzieć „Żegnaj” swojej najlepszej przyjaciółce. Ciekawska nastolatka zaczyna zadawać mnóstwo pytań i wpada na trop tajemnicy kryjącej się za śmiercią Debbie. Odkrywa też, że związany z grą duch DZ bardzo nie chce, aby gra się zakończyła.

Wkrótce zaczynają się dziać coraz dziwniejsze rzeczy. Laine przy pomocy swojej młodszej siostry Sarah (ANA COTO - DISconnected), usiłuje dowiedzieć się, kim jest DZ i czego od nich chce. Do sióstr dołącza chłopak Laine, Trevor (DAREN KAGASOFF - The Secret Life of the American Teenager) i jej przyjaciółka, Isabelle (BIANCA SANTOS - The Fosters). Poznając historię domu Debbie, piątka przyjaciół odkrywa, że Debbie nie była pierwszą i z pewnością nie będzie ostatnią ofiarą. I jeśli nie dowiedzą się, jak zamknąć portal, który otworzyli, spotka ich taki sam los, jak przyjaciółkę dzięki której poznali grę…Average rate: 4.0
rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0
9 votes. | Rate movie

Movie trailer: Ouija

Your comments

Add new comment Ouija

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Premieres

3 December
26 November
19 November

Coming soon

10 December
17 December
22 December
24 December
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2021 Repertuary.pl