|

Wasze hity

  1. Polański, Horowitz. Ho...
  2. Sound of Metal
  3. Na rauszu
  4. Nomadland
  5. Ojciec
  6. La Gomera
  7. Biuro detektywistyczne...
KEI

Kina są znów otwarte !

Po przerwie związanej z pandemią kina były zamknięte od 20 marca do 21 maja 2021. Od 21 maja niemal wszystkie kina studyjne oraz sieć Helios są znów otwarte. Sieci Cinema City oraz Multikino otworzyły swoje kina 28 Maja.

Joshua


Reżyseria: George Ratliff

Repertuar filmu "Joshua" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Joshua" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Joshua

Czas trwania: 105 min.
Produkcja: USA , 2007
Premiera: 7 marca 2008
Dystrybutor filmu: CinePix

Reżyseria: George Ratliff
Obsada: Sam Rockwell, Vera Farmiga, Celia Weston, Jacob Kogan

W eleganckim apartamencie na Upper East Side, znakomici na pierwszy rzut oka rodzicie, Brad i Abby Cairn (Sam Rockwell i Vera Farmiga), świętują narodziny drugiego dziecka, Lily. Lily otoczona jest miłością, zabawkami, serdecznością wuja (Dallas Roberts) i czułością babci (Celia Weston). Ale w jej otoczeniu przebywa także dziewięcioletni brat Joshua (Jacob Kogan).
Joshua nie jest przeciętnym chłopcem. Jest wyjątkowo inteligentny i nad wiek rozwinięty. Teraz jednak wydaje się nieszczęśliwy w sytuacji, gdy rodzice poświęcają cały swój czas Lily, kiedy on może jedynie cichutko grać na pianinie. Kiedy jednak zapada zmrok, uporządkowane życie w apartamencie Cairnów kończy się. Lily bez przerwy płacze, a odgłosy remontu z góry doprowadzają Abby do stanu, który sugeruje ciężką psychozę. Doprowadzeni do krańca wytrzymałości, pozbawieni snu Brad i Abby czują, jak wokół nich zaciska się pętla domowego terroru.
Ale co jest przyczyną ich udręki? Seria zbiegów okoliczności czy czyjeś celowe działanie? I czy to możliwe, żeby Joshua, na podobieństwo swego biblijnego poprzednika, doprowadził rodzinny dom do zagłady?Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1494 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Joshua

Wasze opinie

ja 13. marca 2008, 2:28

Jak dla mnie film ciezki i to nawet bardzo, az glowa boli ....

malik 27. lutego 2008, 22:37

Szczerze powiedziawszy to trudno mi ocenić ten film. Po pierwsze, spodziewałem sie czegoś na kształt Omena, i nawet przez pierwsze kilkanaście minut myślałem ze własnie takie danie otrzymam, a tu jednak troche mnie zaskoczyło to co dostałem. Z drugiej strony film sam w sobie jest bardzo nudny, nie dzieje sie tu prawie nic. Starają się pokazać geniusz zła (?) małego chłopca, a jednak pokazują jego głupote. Zaskoczyła mnie dość wczesna reakcja Ojca, na to co sie dzieje, i spodobało mi sie dość to co później robił żeby pokazać Synowi że "wie". Szkoda ze kończy sie zupełnie nijako.. Uważam, ze można by z tego zrobić fajny film, ale wiem że trzeba by sie troche nagłowić by nie zmajstrować kolejnego Omena ;) Dziwne że polska premiera jest taka późna... Ocena 4 / 10

Dodaj nowy komentarz Joshua

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

17 września
10 września
3 września
1 września

Zapowiedzi

24 września
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin