kina.krakow.pl
Film

Push


Reżyseria: Paul McGuigan

Repertuar filmu "Push" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Push" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Push

Czas trwania: 116 min.
Produkcja: USA , 2008
Premiera: 24 kwietnia 2009
Dystrybutor filmu: Monolith

Reżyseria: Paul McGuigan
Obsada: Chris Evans, Djimon Hounsou, Camilla Belle, Dakota Fanning

Telekineza, jasnowidzenie, telepatia. Od dziesięcioleci rządy państw na całym świecie próbują wykorzystać ludzi obdarzonych paranormalnymi zdolnościami jako tajną, niezwykle efektywną broń w walce z potencjalnymi wrogami, a nierzadko także sprzymierzeńcami.
W 1945 roku hitlerowcy wykonali pierwszy krok w kierunku stworzenia armii super-żołnierzy. Niedługo po tym Sowieci i Amerykanie rozpoczęli podobne programy, takie
jak MKULTRA, wdrożony przez CIA do badań nad kontrolą umysłów i paranormalnymi zdolnościami u funkcjonariuszy.

Tajna rządowa agencja, zwana Wydziałem, przetrzymuje osoby ze zdolnościami parapsychologicznymi i przeprowadza na nich eksperymenty, które mają na celu wzmocnienie ich mocy. W oparciu o ich wyniki, Wydział pragnie stworzyć armię, której świat jeszcze nie widział. Niestety jak dotąd prawie nikt nie wyszedł cało z tych badań. Nick Grant ukrywa się przed agentami Wydziału, którzy 10 lat temu zabili jego ojca. To po nim Nick odziedziczył telekinetyczne zdolności, a gdy sprowadziły one na jego rodzinę nieszczęście, młodzieniec postanowił zaszyć się w tętniącym życiem Hongkongu.

Na trop Nicka wpada jednak Cassie Holmes, 13-letnia dziewczyna, potrafiąca przewidywać przyszłość. Razem spróbują zlokalizować walizkę z 6 milionami dolarów oraz Kirę, jedyną uciekinierkę z laboratorium Wydziału. Jako jedna z tzw. nakłaniaczy, Kira posiada najgroźniejszą z paranormalnych mocy – potrafi manipulować innymi, sterując ich myślami. Z pomocą innych „paranormalnych”, Nick i Cassie przeszukują najbardziej podejrzane zakątki Hongkongu w poszukiwaniu Kiry, a ich śladami podąża bezwzględny agent Wydziału Henry Carver, który nie cofnie się przed niczym, aby przechwycić zawartość walizki i zbudować niezniszczalną armię „paranormalnych”.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1608 razy. | Oceń film

Wasze opinie

$!kor 13. maja 2009, 19:33

lol xd hehehe. Nawet fajne. Nie usnołem ale nie polecam. moja opinia to 3/10

Gusia 22 9. maja 2009, 9:51

Kurcze nie jest taki zły... owszem mozna by wymyśleć lepsze zakończenie... ale prawda jest taka, że się nie nudziłam. Oglądałam z zaciekawieniem. 7/10pkt.

Nomine 29. kwietnia 2009, 1:01

Gdzie ja to widziałem.....był taki serial...Heroes się zwał.... i był ciekawszy....

Strata czasu i pieniędzy

dav 28. kwietnia 2009, 15:52

ciekawie się rozpoczyna....poźniej się dłuży dłuży dłuży, mega dnooo, i beznadziejne zakońćzenie. niestety w tym filmie nic się nie klei. szkoda kasy.
zamysł może i był fajny, ale wykonanie, porazka, momentami muzyka tylko coś sobą reprezentuje
dialogi się ciągle powtarzają, te same słowa wkółko, bohaterowie bez wyrazu
lipa

ttd 28. kwietnia 2009, 12:33

czyzby Heroes w wydaniu filmowym? Heroes ma swoj klimat jako serial, a ta nieudolna kopia pomyslu.....jak juz powiedzniano wyzej - dno

Ten ktory sie zna 26. kwietnia 2009, 16:36

Ehh jak można tak zepsuć taką Fajną Fabułe ... Dnooo

Dodaj nowy komentarz Push

Twoja opinia o filmie: