kina.krakow.pl
Film

Sekretne życie Waltera Mitty

The Secret Life of Walter Mitty
Reżyseria: Ben Stiller

Repertuar filmu "Sekretne życie Waltera Mitty" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Sekretne życie Waltera Mitty" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Sekretne życie Waltera Mitty
Tytuł oryginalny: The Secret Life of Walter Mitty
Czas trwania: 114 min.
Produkcja: USA , 2013
Gatunek: przygodowy / komedia / dramat
Premiera: 17 stycznia 2014
Dystrybutor filmu: Imperial Cinepix

Reżyseria: Ben Stiller
Obsada: Ben Stiller, Kristen Wiig, Sean Penn

Film fantastyczno-obyczajowy w reżyserii Bena Stillera, z nim samym w roli skromnego fotoedytora o niezwykłej fantazji, który przeżywa niesamowite perypetie dzięki sile swej wyobraźni. W jego życiu nadchodzi w końcu dzień, kiedy musi zapomnieć o marzeniach i zacząć żyć pełnią życia... W pozostałych rolach: nominowana do Oscara Kristen Wiig (”Druhny”), dwukrotny laureat Oscara Sean Penn ("Rzeka tajemnic") i nagrodzona Oscarem Shirley MacLaine (”Czułe słówka”).


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 169 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Sekretne życie Waltera Mitty

Wasze opinie

Ja_cool 2. lutego 2014, 8:10

Hmm... Z Wielki Szacunkiem dla Przedmówców, ale mnie ten film nie porwał. Powiem więcej: dla mnie słabiutki. Myślałem, ze wyjdę z kina. Kilka osób wyszło. Nuda, nuda. Konwencja filmu nie trafiona- w związku z częstymi przejściami ze świata realnego do wyimaginowanego nie wiadomo było, które sceny były prawdziwymi przygodami bohatera, a które nie. Oczywiście pejzaże Super, ale to za mało. Kilka chwytów scenarzysty nie wystarczy żeby powstał dobry film. Jedynie dwie sceny były fajne- w środku filmu z piosenką z trailera (to właśnie ta piosenka ratuje jakiekolwiek wrażenie o tym filmie) oraz zaskakująca scena finałowa. Na nudne popołudnie w środku tygodnia-ostatecznie może być. 4/10

Growth 31. stycznia 2014, 19:49

Ten film jest zwyczajnie prawdziwy... na dodatek posiada piękne ujęcia, wzrusza, bawi... kurcze taki idealny na relaksujący wieczór. Polecam bardzo! 9/10 i marsz do kina :)

Aneta 25. stycznia 2014, 23:05

Film rewelacyjny. Bardzo pozytywny. Ostatnio trafiałam na same "ciężkie" filmy albo nieudane komedie i tym bardziej się ciesze, że dziś wybrałam ten film i tak dobrze się bawiłąm.

Kama 25. stycznia 2014, 12:50

piękny pozytywny film, przynosi nadzieję i po prostu miło się go ogląda. Dawno nie czułam takiego zadowolenia z obejrzanego filmu... :)
Polecam dla tych którzy szukają czegoś w miarę lekkiego, pozytywnego i refleksyjnego...

gerlah 22. stycznia 2014, 14:59

i rewelacyjne krajobrazy ;-) Polecam film !

MW 22. stycznia 2014, 9:40

Co za paskudne myśli: "Ben Stiller jest jakoś tak mniej wkurzający niż zwykle","Bałem sie ogldądac ten film ze wzglwedu na Bena Stillera", "Stiller po raz pierwszy nie wkurza " a Ben Stiller zawsze jest genialny.

em 21. stycznia 2014, 20:16

mega pozytywny film,świetny na odstresowanie, przyjemna muzyka, przepiękne obrazy! polecaam!

arczi 21. stycznia 2014, 13:38

dobry moja ocena to 7/10

Piemar 20. stycznia 2014, 22:12

Film ze zgrabnym scenariuszem, zaskakująco pięknymi zdjęciami i pozytywnie nastrajającą ścieżką dźwiękową. Zwraca uwagę kilka żartobliwych nawiązań do "klasyków"(choćby do "Ciekawego przypadku Benjamina Buttona", czy do "Matrixa"). Warto obejrzeć i posłuchać - choćby dla piosenki, ostatnio znanej z wykonania kanadyjskiego kosmonauty na ISS :)

Artom 20. stycznia 2014, 17:52

Bałem sie ogldądac ten film ze wzglwedu na Bena Stillera, ale jestem pozytywnie rozczarowany, polecam również.

Me 20. stycznia 2014, 10:04

Ludzie, odpuście sobie kiły w stylu Nimfomanek, Wilków z Wall Strett, tudziez różnych Mocnych Aniołów. Idźcie na TO! Bezpretensjonalne, energetyzujące, wzruszające, choć nei sentymentalne, p[o prostu BARDZO DOBRE! I świetna ścieżka dźwiękowa :-) I zgadzam się z poprzednikiem: Stiller po raz pierwszy nie wkurza, a Sean Penn zachwyca w epizodzie.

Luca Pacioli 17. stycznia 2014, 13:12

Polecam... Po pierwsze bardzo fajny, pozytywny film... Po drugie... Ben Stiller jest jakoś tak mniej wkurzający niż zwykle:-)

Dodaj nowy komentarz Sekretne życie Waltera Mitty

Twoja opinia o filmie: