kina.krakow.pl
Film

Showtime


Reżyseria: Tom Dey

Repertuar filmu "Showtime" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Showtime" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Showtime
Tytuł oryginalny: Showtime
Produkcja: USA , 2002
Premiera: 10 maja 2002
Dystrybutor filmu: Warner

Reżyseria: Tom Dey
Obsada: Robert De Niro, Eddie Murphy, Rene Russo

Detektyw policji Los Angeles, Mitch Preston, (ROBERT DE NIRO) nie jest specjalnie rozmowny, nie jest też zbyt cierpliwy, nie działa widowiskowo. Chce tylko, by dano mu święty spokój, by mógł pracować tak, jak robi to od ponad 20 lat. Posterunkowy Trey Sellars (EDDIE MURPHY) to zupełnie inna historia. O wiele bardziej wolałby występować w telewizji, niż być policjantem. To sfrustrowany aktor, którego dni wypełnione są łapaniem kieszonkowców, a wieczory ćwiczeniem póz i min przed lustrem. Wszystko to w nadziei, że któregoś dnia pojawi się szansa, ta wielka szansa, która może odmienić jego życie.
Pewnej nocy Trey przypadkowo wpada w sam środek tajnej operacji, niechcący niwecząc plan Mitcha, który chciał przyskrzynić gang dealerów narkotyków. Chwilę później na miejscu zdarzenia pojawia się ekipa telewizyjna, co ostatecznie niszczy jakiekolwiek wysiłki policyjnego detektywa, bezskutecznie ścigającego uciekających z miejsca zdarzenia przestępców. Mitch, rozwścieczony takim obrotem sprawy, strzela do kamery telewizyjnej. Nikogo nie nienawidzi bardziej, niż wścibskich reporterów. No, może za wyjątkiem plączących się pod nogami policjantów, takich jak Trey. Zdjęcie strzelającego Micha trafia następnego dnia na okładki wszystkich gazet, jest przyczyną oficjalnej nagany, czyni też z niego gwiazdę mediów. Co więcej, zwraca na niego uwagę znanej producentki telewizyjnej, Chase Renzi (RENE RUSSO).
Renzi doskonale potrafi wyczuć nośny temat, przekonuje więc szefa policji, by w celu poprawienia nadwątlonego wizerunku policji - pozwolił jej i członkom jej zespołu być w pobliżu Mitcha przez całą dobę, by stworzyć reality show z jego udziałem. To ostatnia rzecz, jakiej chce Mitch, ale tylko to uratuje go przed zawieszeniem i pozwoli mu dobrać się do skóry handlarzom narkotyków, którzy niedawno wymknęli się z jego rąk. Najpierw jednak konieczne jest znalezienie czarującego, rozmownego, niebojącego się kamery partnera dla Mitcha, który mówiąc delikatnie jest dość szorstki i brak mu talentów aktorskich. Trzeba znaleźć kogoś takiego, jak Trey. To, że Mitch go nie znosi, nie ma większego znaczenia. Razem zostaną gwiazdami największego reality show w historii telewizji Dla Mitcha to piekło. Dla Trey’a, to spełnienie marzeń. To Showtime.

tekst : www.ars.pl


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1539 razy. | Oceń film

Wasze opinie

Młoda Foka from BrooKlin 29. sierpnia 2002, 11:34

----------------------------- ->Buuuuu<--------- ------------
Film mogliby równiedobrze póścić w telewizji bo uważam go za kiepską komedię. A i w Tv nie wiem czy chciałabym marnować czas na Showtime....
kiepściutko

Nick Magnum 9. czerwca 2002, 16:43

Jest SPOKO
Film jest dobry... Jak każdy, w którym grał nasz wspaniały czarnoskóry aktor Marphi (czy jak się to pisze)... Razem z De'Niro składają się na wspaniały duet!

Adam Wróblewski 30. maja 2002, 19:45

Kicz
Strasznie przynudzająca chała. Śmiałem się tylko z nudów! Murphy stracił fantazję a De Niro był do niczego.

COVAL 25. maja 2002, 22:12

rewelacja!!!
Dawno nie widziałem tak udanego połączenia sensacji i komedii. Główni aktorzy Murphy i DeNiro w dobrej formie!!!

Dodaj nowy komentarz Showtime

Twoja opinia o filmie: