kina.krakow.pl
Film

Wszystkie odloty Cheyenne’a

This Must Be The Place
Reżyseria: Paolo Sorrentino

Repertuar filmu "Wszystkie odloty Cheyenne’a" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Wszystkie odloty Cheyenne’a" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Wszystkie odloty Cheyenne’a
Tytuł oryginalny: This Must Be The Place
Czas trwania: 118 min.
Produkcja: Włochy / Irlandia / Francja , 2011
Gatunek: komedia / dramat
Premiera: 16 marca 2012
Dystrybutor filmu: ITI Cinema

Reżyseria: Paolo Sorrentino
Obsada: Sean Penn, Frances McDormand, Judd Hirsch

"Porywający", "wyśmienity", "na przemian – prześmieszny i wzruszający" – ten film to popis genialnego aktorstwa, dwukrotnego zdobywcy Oscara – Seana Penna. Trudny do rozpoznania pod burzą kruczoczarnych włosów, z uszminkowanymi na czerwono ustami Sean Penn zachwyca rolą ekscentrycznego rockmena. Tytułowy Cheyenne za sprawą jednego wydarzenia wyruszy w wypełnioną przedziwnymi zdarzeniami podróż życia i przekona się, że największy życiowy odlot, wciąż jest jeszcze przed nim. Najnowszy film Paolo Sorrentino wzbudził olbrzymie emocje w Cannes i otrzymał jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień festiwalu. Mieszanka fantastycznego humoru i gorzkiej ironii tworzy w filmie prawdziwie rockandrollowy emocjonalny koktajl.

tekst: ARS


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 780 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Wszystkie odloty Cheyenne’a

Wasze opinie

Wabik 28. marca 2012, 15:10

Powiedzmy, że nie do końca kupuję scenariusz, ale i tak warto. Mieszanka wątków i tematów jest naprawdę odjechana, a jednak (o dziwo) tworzy to zdatną do oglądania i przyjemną całość. Szczególnie dla miłośników zakręconego kina. No i jeszcze Sean Penn! Warto choćby tylko dla tej roli.

kamiseq 27. marca 2012, 1:05

dobry film z dobrym zakonczeniem ;]

Mariposa 24. marca 2012, 20:06

Uroczy film o dojrzewaniu dorosłego faceta. O tym, że czasem trzeba wyruszyć w podróż, by odnaleźć siebie. Rewelacyjny Sean Penn i wiele świetnych tekstów, wartych cytowania, jak ten: "Have you noticed than in those times nobody works, bur everybody does something 'artistics'?" albo o tym, jak wyrastamy z wieku, kiedy mówimy: 'takie będzie moje życie' a zaczynamy mówić 'takie jest życie'... Trzeba zobaczyć!

tr 24. marca 2012, 18:59

Niezły, ale jak zwykle - kiedy mamy temat o zagładzie Żydów to najpierw możemy usłyszeć o nazistach, ewentualne o polskim niebie na tle którego widać było dym ze spalonych ciał więźniów obozu koncentracyjnego, a dopiero na końcu o "jakimś" Niemcu.

Piotr 22. marca 2012, 13:22

Trochę "film drogi" z paradą niezwykłych postaci przedstawionych z jakimś specyficznym namaszczeniem. Sean Pean - ciężko oderwać wzrok od gestów i mimiki. Frances McDormand - super. Rewelacyjna obsada. 10/10 - dawno mi się tak przyjemnie filmu nie oglądało. Trochę w klimacie Jarmusha.

pipio 20. marca 2012, 13:46

Toż to Robert Smith jak żywy !

Zimonides 19. marca 2012, 17:55

W dzsiejszym zalewie chłamu wszelkiej maści film jest godny wybrania się do kina!

robson02 18. marca 2012, 0:16

10 to ocena na jaką ten film zasługuje !! ;-) A Sean Penn ma już Oskara za to dzieło. Specyficzny i bardzo mądry film ;-)
Nie dla każdego- ale polecam wszystkim!!!
;-)

Dodaj nowy komentarz Wszystkie odloty Cheyenne’a

Twoja opinia o filmie: