|

Wasze hity

  1. Sound of Metal
  2. Młodość
  3. Nędznicy
  4. Siódma pieczęć
  5. Kieł
  6. Mistrz
  7. Wielkie piękno
  8. Czarna wdowa
  9. Na rauszu
  10. Cruella
KEI

Kina są znów otwarte !

Po przerwie związanej z pandemią kina były zamknięte od 20 marca do 21 maja 2021. Od 21 maja niemal wszystkie kina studyjne oraz sieć Helios są znów otwarte. Sieci Cinema City oraz Multikino otworzyły swoje kina 28 Maja.

Zdjęcie w godzinę

One Hour Photo
Reżyseria: Mark Romanek

Repertuar filmu "Zdjęcie w godzinę" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Zdjęcie w godzinę" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Zdjęcie w godzinę
Tytuł oryginalny: One Hour Photo
Czas trwania: 96 min.
Produkcja: USA , 2002
Premiera: 15 listopada 2002
Dystrybutor filmu: Syrena

Reżyseria: Mark Romanek
Obsada: Robin Williams, Connie Nielsen, Michael Vartan

Przypadkowy klient supermarketu Savmart nie zwróciłby większej uwagi na mężczyznę krzątającego się za ladą ekspresowego punktu fotograficznego "Zdjęcie w godzinę". Wielu pewnie wcale by go nie zauważyło. Sy Parrish (Robin Williams) jest bowiem człowiekiem zamkniętym w sobie i nie budzi zainteresowania innych. Wyjątkiem jest piękna Nina Yorkin (Connie Nielsen - "Gladiator", "Adwokat diabła"), która od lat korzysta z jego usług powierzając mu do wywołania zdjęcia rodzinne. Dzięki nim Sy wie na jej temat prawie wszystko, na fotografiach uwieczniono bowiem intymne chwile z życia Niny, jej męża Willa (Michael Vartan - "Ten pierwszy raz", "Układ prawie doskonały") i ich dziewięcioletniego syna Jakoba. Sy nigdy nie miał rodziny i żyje w samotności, idealizuje więc Yorkinów, których uważa za małżeństwo doskonałe. Gdy wypracowany przez niego obraz legnie w gruzach, Sy nie zawaha się wkroczyć do akcji, by naprawić cudze błędy...Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1763 razy. | Oceń film

Wasze opinie

Archangel 25. listopada 2002, 13:13

Niestety..
Film nie wywarł na mnie piorunującego wrażenia. Chociaż gra Williamsa była bardzo dobra, trudno mi było się przyzwyczaić do niego w takiej roli. W filmie znajdowało się wiele dłużyzn i po chwilowym zastanowieniu, mogę uznać, że tylko gra głównego aktora i pomysł na film sprawiały, że film był ciekawy. Niestety cała reszta wydawała się jakby nieobecna i nie odgrywała ważniejszej roli.Film sprawiał na mnie wrażenie ubogiego w treść, opierającego się na jednym pomyśle nie do końca dopracowanego. Ale to tylko moje wrażenie.

Mar1lyn 19. listopada 2002, 22:17

Bardzo dobry...
... fabula rewelka, swietna gra Williamsa.

Dodaj nowy komentarz Zdjęcie w godzinę

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

21 lipca
16 lipca

Zapowiedzi

Repertuar Kin