Lang gb
|

Wasze hity

  1. Azyl
  2. Gotowi na wszystko. Ex...
  3. Mama
  4. Berek
  5. Kochając Pabla, nienaw...
  6. Blade Runner 2049
  7. Czerwona jaskółka
  8. Jestem mordercą
  9. Manchester by the sea
  10. Zimna wojna
KEI

Arktyka 3D

To the Arctic 3D
Reżyseria: Greg MacGillivray

Repertuar filmu "Arktyka 3D" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Arktyka 3D" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Arktyka 3D
Tytuł oryginalny: To the Arctic 3D
Czas trwania: 40 min.
Produkcja: USA , 2012
Premiera: 12 października 2012
Dystrybutor filmu: Cinema City Poland

Reżyseria: Greg MacGillivray
Obsada: Danuta Stenka

Historia o miłości, rodzinie i przetrwaniu
w najsurowszym miejscu na Ziemi.

Jest takie miejsce – niewyobrażalnie czyste i nieskalane – gdzie panują ekstremalne warunki. Widoki zapierają dech w piersiach, jednak niewielu mogło ich doświadczyć na własne oczy. Dzięki „Arktyce 3D” – nowej premierze na gigantycznych ekranach IMAX – teraz to się zmieni! Wyrusz w niesamowitą podróż do jednego z najbardziej odległych i spektakularnie pięknych miejsc na świecie i przeżyj emocjonującą opowieść o miłości, rodzinie i nadziei. Wszystko w doskonałej, cyfrowej jakości obrazu i dźwięku IMAX.

Twórcy filmu – „Arktyka 3D” – dzięki wykorzystaniu technologii 3D zabierają widzów w niezwykłą podróż na szczyty świata, które do tej pory widziało niewielu. Bohaterką opowieści jest niedźwiedzica polarna, która opiekuje się dwojgiem siedmiomiesięcznych misiów. Przemierzając arktyczną pustynię, niedźwiedzia rodzina toczy walkę o przetrwanie w mroźnym środowisku wśród topniejącego lodu, ogromnych lodowców, zjawiskowych wodospadów i majestatycznych ośnieżonych szczytów.

Reżyserem filmu jest – dwukrotnie nominowany do Oscara – Greg MacGillivray (“The Living Sea”, „Dolphins”), natomiast ścieżkę dźwiękową z utworami Paula McCartney’a skomponował Steve Wood. W polskiej wersji językowej głosu użyczyła Danuta Stenka.

„Podczas 45 lat produkcji filmów, z których wiele było o oceanach lub odległych obszarach, nadal byłem nieprzygotowany na to, co znalazłem na dalekiej Północy. Wszystko, istnieje tu na wielką skalę, a niebo wydaje się rozciągać w nieskończoność. Jej piękno i czysta wspaniałość samo w sobie jest nieodpartym tematem, jednak możliwość kręcenia filmu kamerami IMAX dało nam okazję do stworzenia spektakularnych ujęć w sposób, który nigdy dotąd nie był widziany" – mówi Greg MacGillivray, reżyser filmu.Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 825 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Arktyka 3D

Wasze opinie

Dodaj nowy komentarz Arktyka 3D

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

20 lipca
13 lipca
6 lipca

Zapowiedzi

27 lipca
3 sierpnia
10 sierpnia
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin