|

Wasze hity

  1. Minionki: Wejście Gru
  2. Johnny
  3. SIMONA
  4. IO
  5. Ojciec chrzestny
  6. Słoń
  7. Prorok
  8. Anioł zagłady
  9. Polowanie
  10. Elizjum

Profil: Weyland

Komentarze do filmów:

Prestiż 11. kwietnia 2007, 17:02 Weyland

Jutro piąty raz!
Cudownie, że ten film wrócił na ekrany.

Babel 12. lutego 2007, 16:17 Weyland

Gigantyczne rozczarowanie.
Cóż, film zupełnie o niczym. Bo czy można "czymś" nazwać wątki interkontytnentalne powiązane przypadkowym przedmiotem? "Czymś" nie jest też dla mnie niezrozumienie. Choćby "Między słowami" przedstawia ten temat z większym wdziękiem. Rzemiosło filmowe również poniżej przeciętnej. Poza rolą Adriany Barrazy. Zaś za finałową scenę odjazdu kamery od okna w wielkim apartamentowcu powinno się reżysera ponakłuwać szpileczkami maczanymi w roztworze soli. Banał tak potworny, że aż wszystko boli.

Prestiż 12. lutego 2007, 16:11 Weyland

"Prestiż" wbił mi się do pierwszej trójki ulubionych filmów!
Widziałem "Prestiż" dotąd trzy razy. Dziś planuję czwarty.
Po tych trzech seansach nie widzę żadnych dziur w scenariuszu, a mogłoby się wydawać, że tak skomplikowana struktura może służyć ukryciu luk. Nic z tych rzeczy!
Tym bardziej jestem zdenerwowany pominięciem Nolanów w oskarowej kategorii scenariusza adaptowanego. (Swoją drogą jakoś wcześniej mnie ominęło, że Christopher ma brata ;) ). Książka jest zupełnie inaczej zbudowana. I w swej oryginalnej postaci na film nieprzekładalna.
Najprzyjemniejsze uczucie już mam niestety za sobą. Ten moment, kiedy po pierwszym wyjściu z kina puzzle zaczęły wpadać mi w głowie na swoje właściwe miejsca, kiedy zacząłem sobie przypominać, sceny dokładnie prowadzące widzów do rozwiązania.
A zatem: "Czy patrzysz uważnie?"

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

25 listopada
18 listopada
11 listopada

Zapowiedzi

Repertuar Kin