|

Wasze hity

  1. Truflarze
  2. Diuna
  3. Dom Gucci
  4. Nędzarz i Madame
  5. Spider-Man: Bez drogi ...
  6. Matrix Zmartwychwstani...
  7. W 80 dni dookoła świat...
  8. West Side Story
  9. Dziewczyny z Dubaju
KEI

Profil: amaverick

Komentarze do filmów:

Nad życie 22. maja 2012, 0:11 amaverick

Jestem w traumie po tym filmie aż do teraz. Ale po kolei... Film jak film, całkiem dobrze zrobiony, niczego mu nie brakuje, nie przesadzony. Jednak bynajmniej nie o sam film tu chodzi, tylko o tragiczną biografię wspaniałej siatkarki i jeszcze wspanialszej matki (chociaż długo nią nie była). Przyznam że rzadko mi się to zdarza, ale nawet jako facetowi ciężko było mi się momentami opanować ze łzami. Każdy powinien to obejżeć. Nie rozumiem tylko ludzi którzy wystawiają niskie oceny za ten film. Czego spodziewacie się po filmie biograficznym?? Wartkiej akcji? Strzelaniny? Zawiłej fabuły? NIE! Po prostu obejrzeć i w tym przypadku współczuć.

Och Karol 2 13. lutego 2011, 18:55 amaverick

idąc na ten film spodziewałem się kolejnej kaszany w polskim kinie komediowym a tu.... miłe zaskoczenie! Film co prawda nie kładzie na kolana tak jak Kariera Nikosia Dyzmy, czy Poranek Kojota, ale jest wystarczająco śmieszny aby kupić bilet :)

Vicky Cristina Barcelona 5. maja 2009, 17:16 amaverick

komedią bym tego nie nazwał, ale takim lekkim przyjemnym dramatem. Film dosyć ciekawy i wzbudzający pewne przemyślenia. Warto obejrzeć

30 dni mroku 5. maja 2009, 17:11 amaverick

niestety ale kolejnego nudnego filmu z życia wampirów wilkołaków i tym podobnych nie zdzierżę:/ zakończyłem oglądanie po 15 minutach, ale widzę po komentach że są tacy którym się podobał.... gratuluję.

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

14 stycznia
7 stycznia
5 stycznia
31 grudnia

Zapowiedzi

21 stycznia
28 stycznia
4 lutego
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin