|

Wasze hity

  1. Minionki: Wejście Gru
  2. Johnny
  3. SIMONA
  4. IO
  5. Ojciec chrzestny
  6. Słoń
  7. Prorok
  8. Anioł zagłady
  9. Polowanie
  10. Elizjum

Profil: karolam

Komentarze do filmów:

To 31. października 2017, 16:11 karolam

Bardzo kiepski film, książka była fenomenalna, film niestety nie. Kompletnie nie zostało tu ukazane tło wydarzeń które miało miejsce w książce, relacje między głównymi bohaterami były przedstawione bardzo płytko. Dodatkowo film po prostu przez większość czasu był nudny i bardzo przewidywalny (nawet dla osób które książki nie czytały).
Nie polecam.

Blade Runner 2049 31. października 2017, 16:07 karolam

Bardzo kiepski film, fabuła może i ciekawa, jednak nie została ona ciekawie przedstawiona. Oprócz tego w pewnych momentach można było się pogubić co się właściwie na ekranie dzieje, w tym filmie akurat, nie udało się zainteresować widza. Film był przydługi, zdecydowanie powinien być krótszy. Muzyka niestety nie porwała, można było odnieść wrażenie że słyszy się ciągle ten sam motyw. Co do gry aktorskiej, coż, nie najgorsza, jednak Goslinga i Forda stać na wiele więcej.
Nudziłam się przez większą część seansu. Nie polecam filmu, zmarnowany wieczór.

Inferno 5. listopada 2016, 15:13 karolam

Nie potwierdzam tak wielu negatywnych opinii!!!
Film jako ekranizacja książki był świetny! Tom Hanks jak zwykle wykazał się świetną grą aktorską, Hans Zimmer znów pokazał swoje umiejętności tworząc muzykę do filmu. Fakt, że zakończenie nie powinno zostać zmienione, jednak film sam w sobie bardzo interesujący, idealny dla fanów Dana Browna. Polecam
Zaznaczam, że warto najpierw przeczytać książkę, by wiedzieć co się dzieje na ekranie.

Most szpiegów 31. grudnia 2015, 21:56 karolam

Świetny film! Świetna fabuła! Genialna gra aktorska Toma Hanksa, po prostu mistrzostwo! Mimo poważnej tematyki wiele było zabawnych momentów. Polecam obejrzeć póki jeszcze jest w kinach

Spectre 21. listopada 2015, 10:23 karolam

Świetny film! Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Super film, fajna fabuła, muzyka świetna. Nie jest to samo co "Casino Royale", ale film jest genialny. Zdecydowanie polecam!

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

25 listopada
18 listopada
11 listopada

Zapowiedzi

Repertuar Kin