kina.krakow.pl
Profil

Profil: immortal

Komentarze do filmów:

Piotruś Pan immortal, 18. maja 2004 godz. 12:42

Jest dobrze
Myślałam, że jak się wybiore to zanudze się na śmierć, a tu?? Miłe rozczarowanie. Lekka, przyjemna historia tak dobrze znana z dzieciństwa dobrze i oryginalnie zrobiona. W pewnym momencie nawet się wzruszyłam. Śmiałam się natomiast przez cały film :)
Niewątpliwym atutem filmu "Piotruś Pan" jest niewątpliwie sam Piotruś Pan, a raczej aktor go grający. Nie brzydki chłopiec - jak dle mnie to o kilka ładnych latek za młody, ale już widać, że się chłopaczyna wyrobi :P Za kilka lat nie będzie mógł opędzić się od fanek.
polecam wszystkim. Raz na dwa wieki można się poświęcić i udając dobrą starszą/starszego siostre/brata wyłudzić od rodziców kase na szlachetny cel - wybranie się z młodszym rodzeństwem do kina. Smarkacze zaciągną u Was dług wdzieczności a Wy sami za friko oglądniecie fajny film :)

Troja immortal, 18. maja 2004 godz. 12:35

Z chęcia pójde jeszcze raz :)
Film bardzo mi się podobał. Nie dość, że obsada wyborowa, to jeszcze statki wynahgradzają wszystkie inne niedociągnięcia :)
Film nosi tytuł "Troja" a nie "Iliada", bo zawiera wątki z "Odysei"i "Eneidy" Wergiliusza, jak to można przecytać powyżej. Tak, wiem, że nie wszystko jest tak, jak to opisał Homer, ktorego geniuszu nie śmiem kwestionować, dlatego też nie idźcie do kina z nastawieniem: ogladne film i nie będe musiał czytać lektóry, bo się przyjedizecie.
Makieta Troji, jako miasta jest dość dobrze zrobiona.
Zachwyca także kilka scen (mnie osobiście płynące statki greków, spadające ogniste kule, walka Hektora z Achillesem, walka Parysa z...nie pamietam imienia, ale z mężem Heleny(która nawiasem mówiąc brzydka była) no i oczywiscie wejście Achillesa na plaże Troji)
Myśle,że warto wybrać się do kina. Dziewczyny dodatkowo mogą podziwiać piękne męskie klaty :)

Starsky & Hutch immortal, 18. maja 2004 godz. 12:25

Moim zdaniam nie ma na co iść!!!
Byłam na tym filmie z klasą i nie było osoby, której ten film się podobał. Wlekąca się akcja, kiepskie dialogi...kolejny film ala: jeden gliniarz nadpobudliwy, drugi leniwy, są nieudacznikami, a i tak w końcu udaje im się złapać przestępców...nudy. Nie polecam tego nikomu, ale wybur nalezy do Was :0