|

Wasze hity

  1. Polański, Horowitz. Ho...
  2. Diuna
  3. Nędzarz i Madame
  4. Nie czas umierać
  5. Wesele
  6. Sound of Metal
  7. Oni
  8. Młodość
  9. Mystery Train
  10. Gabinet doktora Caliga...
KEI

Arktyka 3D

To the Arctic 3D
Reżyseria: Greg MacGillivray

Repertuar filmu "Arktyka 3D" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Arktyka 3D" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Arktyka 3D
Tytuł oryginalny: To the Arctic 3D
Czas trwania: 40 min.
Produkcja: USA , 2012
Premiera: 12 października 2012
Dystrybutor filmu: Cinema City Poland

Reżyseria: Greg MacGillivray
Obsada: Danuta Stenka

Historia o miłości, rodzinie i przetrwaniu
w najsurowszym miejscu na Ziemi.

Jest takie miejsce – niewyobrażalnie czyste i nieskalane – gdzie panują ekstremalne warunki. Widoki zapierają dech w piersiach, jednak niewielu mogło ich doświadczyć na własne oczy. Dzięki „Arktyce 3D” – nowej premierze na gigantycznych ekranach IMAX – teraz to się zmieni! Wyrusz w niesamowitą podróż do jednego z najbardziej odległych i spektakularnie pięknych miejsc na świecie i przeżyj emocjonującą opowieść o miłości, rodzinie i nadziei. Wszystko w doskonałej, cyfrowej jakości obrazu i dźwięku IMAX.

Twórcy filmu – „Arktyka 3D” – dzięki wykorzystaniu technologii 3D zabierają widzów w niezwykłą podróż na szczyty świata, które do tej pory widziało niewielu. Bohaterką opowieści jest niedźwiedzica polarna, która opiekuje się dwojgiem siedmiomiesięcznych misiów. Przemierzając arktyczną pustynię, niedźwiedzia rodzina toczy walkę o przetrwanie w mroźnym środowisku wśród topniejącego lodu, ogromnych lodowców, zjawiskowych wodospadów i majestatycznych ośnieżonych szczytów.

Reżyserem filmu jest – dwukrotnie nominowany do Oscara – Greg MacGillivray (“The Living Sea”, „Dolphins”), natomiast ścieżkę dźwiękową z utworami Paula McCartney’a skomponował Steve Wood. W polskiej wersji językowej głosu użyczyła Danuta Stenka.

„Podczas 45 lat produkcji filmów, z których wiele było o oceanach lub odległych obszarach, nadal byłem nieprzygotowany na to, co znalazłem na dalekiej Północy. Wszystko, istnieje tu na wielką skalę, a niebo wydaje się rozciągać w nieskończoność. Jej piękno i czysta wspaniałość samo w sobie jest nieodpartym tematem, jednak możliwość kręcenia filmu kamerami IMAX dało nam okazję do stworzenia spektakularnych ujęć w sposób, który nigdy dotąd nie był widziany" – mówi Greg MacGillivray, reżyser filmu.Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 825 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Arktyka 3D

Wasze opinie

Dodaj nowy komentarz Arktyka 3D

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

3 grudnia
26 listopada
19 listopada

Zapowiedzi

10 grudnia
17 grudnia
22 grudnia
24 grudnia
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin