|

Wasze hity

  1. Na noże
  2. Jak zostałem gangstere...
  3. Mayday
  4. Psy 3. w imię zasad
  5. Boże Ciało
  6. Parasite
  7. Nieplanowane
  8. Kraina Lodu II
  9. Ból i blask
  10. Oficer i szpieg
KEI

Jonas Brothers

Jonas Brothers: The 3D Concert Experience
Reżyseria: Bruce Hendricks

Repertuar filmu "Jonas Brothers" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Jonas Brothers" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Jonas Brothers
Tytuł oryginalny: Jonas Brothers: The 3D Concert Experience
Czas trwania: 76 min.
Produkcja: USA Premiera: 18 września 2009
Dystrybutor filmu: Forum Film
Dystrybutor filmu: bez ograniczeń

Reżyseria: Bruce Hendricks
Obsada: Kevin Jonas, Joe Jonas, Nick Jonas

Jonas Brothers to absolutny fenomen popkultury - w błyskawicznym tempie podbili serca nastolatek na całym świecie, a ich wielka trasa koncertowa "Burning Up" zgromadziła przeszło milion fanów. Przebojowi bracia: Kevin (21 lat), Joe (20) i Nick (17) to trzej niesamowicie utalentowani młodzi ludzie. - Piszą piosenki, grają na wielu instrumentach i dają fantastyczne show. Sami stworzyli nie tylko swój wizerunek, ale i całą choreografię - nie krył zachwytu Bruce Hendricks, reżyser filmu dokumentalnego nakręconego podczas tej trasy.

Pełen dynamicznej muzyki i humoru dokument w 3D pokazuje nie tylko, jak bracia występują na scenie, ale także jak się zachowują za kulisami, jak jedzą i jak odpoczywają. Kamery towarzyszyły im dosłownie wszędzie, dzień po dniu, od chwili przebudzenia aż do późnej nocy, gdy wreszcie szli spać. - Cieszymy się, że możemy pokazać naszym fanom, jak wygląda nasz dzień. Mają szansę przekonać się, jak szalony czas przeżyliśmy podczas naszej trasy koncertowej - mówił Joe Jonas. W koncertach wzięły udział także Demi Lovato (17), uwielbiana przez nastoletnią publiczność wokalistka i aktorka oraz Taylor Swift (19), której płyta sprzedała się w 4 milionach egzemplarzy. W filmie, jako dodatkowa atrakcja pojawia się nigdy wcześniej nie prezentowana piosenka "Love Is on Its Way". - To zupełnie nowe doświadczenie! Dzięki 3D możesz poczuć się, jakbyś był razem z nami na scenie - entuzjazmował się Joe, a Kevin przyznawał: - To był szok! Wiedziałem, jak wygląda nasz występ od strony sceny, ale przekonać się, jak to widzą inni, to dla nas super przeżycie. Z kolei dla Nicka najważniejsze były ujęcia kręcone pomiędzy występami: - Mam nadzieję, że nasi fani przekonają się, jacy jesteśmy naprawdę - mówił.

Młodzi artyści, choć średnia ich wieku to zaledwie 19 lat, zdążyli już otrzymać nominację do nagrody Grammy, zdobyli także sześć Teen Choice Awards, nagród przyznawanych przez amerykańskie nastolatki ulubionym filmom, aktorom i muzykom.Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1346 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Jonas Brothers

Wasze opinie

Dodaj nowy komentarz Jonas Brothers

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

17 stycznia
10 stycznia
3 stycznia

Zapowiedzi

24 stycznia
31 stycznia
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin