kina.krakow.pl
Film

Ostatni Władca Wiatru

The Last Airbender
Reżyseria: M. Night Shyamalan

Repertuar filmu "Ostatni Władca Wiatru" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Ostatni Władca Wiatru" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Ostatni Władca Wiatru
Tytuł oryginalny: The Last Airbender
Czas trwania: 103 min.
Produkcja: USA , 2010
Premiera: 3 września 2010
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: M. Night Shyamalan
Obsada: Jackson Rathbone, Nicola Peltz, Dev Patel

Świat ogarnięty jest pożogą wojenną i nikt właściwie nie jest w mocy powstrzymać nieuniknionej zagłady…do czasu.
Przez cały niemal wiek, naród Ognia prowadził krwawą batalię zmierzającą do zapanowania nad światem i zniewolenia narodów Powietrza, Wody i Ziemi. Pokonani mają alternatywę – albo całkowicie poddać się panowaniu Ognia albo ulec unicestwieniu.
Mieszkańcy ‘powietrznych’ osad na próżno próbują stawić czoła zastępom ognia. Mają im w tym pomóc nieliczni wybrańcy, którzy są w stanie zapanować nad żywiołem i kierować nim wedle własnej woli. Jednak wspierani przez ogromne armie władcy Ognia zmietli już praktycznie z powierzchni ziemi wszystkich przedstawicieli nacji Powietrza, kierując teraz swoją uwagę w stronę narodu Wody zarządzanego ze sztabu w północnej fortecy.
Pewnego dnia młoda przedstawicielka nacji Wody, Katara podczas prowadzonych z bratem Sokką ćwiczeń sztuki walki znajduje młodego chłopca o imieniu Aang. Umiejętności Aanga w panowaniu nad żywiołem powietrza są imponujące, stąd też Katara i Sokka dochodzą do wniosku, że mają do czynienia nie z kim innym ale z ostatnim władcą wiatru. Aang to wymieniany w przepowiedniach Avatar – wybraniec, którego moc pozwala na panowanie nad czterema żywiołami. Tylko on jest w stanie odeprzeć atak narodu Ognia i przywrócić równowagę w targanym wojną świecie. Czy jednak uda mu się opanować wszystkie umiejętności i zostać bohaterem zanim będzie za późno?


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1354 razy. | Oceń film

Wasze opinie

iHS 3. listopada 2010, 18:55

Jezus, jaka kupa. Jeeeeeezus, niebierzimienianadarmeno, jaaaaka kupa. Aż strach się bać co przyjdzie po tym - baranki klękają, pękają pieczęcie.

demo27 23. września 2010, 21:23

Zrozumcie ciężko jest dobrać Aktorów do kreskówki i zrobić to w ogóle na jej podstawie o wiele wiele łatwiej jest zrobić normalny film Reżyserom niż taki, ponieważ muszą mniej więcej to samo zrobić co było w kreskówce i zmieścić to tylko w 103 minutach a Księga Wody w kreskówce trwa koło 6h więc zwracajcie także na to uwagę.
Ps. jeśli ktoś z was oglądał kreskówkę Dragon Ball i potem widział Film to najpierw to porównajcie co jest żenadą .

Chudy Fil oficjalnie Filip 19. września 2010, 11:37

Polecam każdemu, który pójdzie na ten film w 3D, bo ten film ma zaskakujące efekty specjalne i to w stylu wschodnich sztuk walki i magii wody, ziemi, ognia, i powietrza

adr 14. września 2010, 22:31

Czy ten film występuje tylko z dubbingiem? Nieeee... i potem się dziwią dystrybutorzy, że wolimy rapidshare...

ania 13. września 2010, 9:29

Byłam wczoraj na tym filmie i się zawiodłam :( takie fantasy dla dzieci, ale można byłoby polecić, gdyby nie to, że kiepsko zrobiony, niekiedy obraz był niewyraźny (gdy kamera szybko się przekręcała) a efektów w 3D -dla mnie- żadnych. Szkoda fatygi :(

gooniek 11. września 2010, 20:45

To jest nie w 3D a w 2D. Spodziewałam sie fajnych efektów i byłyby takie gdyby obraz wychodził poza ekran, a tu..... LIPA! Beznadziejnie nudny film, na szczęście niezbyt długi. Nie polecam

paul 7. września 2010, 12:05

Nuda jeszcze rqz nuda nie polecem

Ola 5. września 2010, 14:02

kreskówka jest o wiele lepsza. Zobaczcie na ikreskowki.pl; Awatar legenda Aanga. Świetne polecam!!!.Można to również zobaczyć na nickelodeon o 18:00 i 2 godziny nie pamiętam, ale kreskówka suuuperrr. Żałuję że film jest tak niepodobny do oryginału. Ponieważ dałoby się to zrobić lepiej.

lubiegracwcsa 5. września 2010, 10:55

Fbuła filmu nawet, nawet normalnie jakosc nie za najlepsza ale w 3D wygląda to całkiem nieżle

Dodaj nowy komentarz Ostatni Władca Wiatru

Twoja opinia o filmie: