kina.krakow.pl
Film

Przelotni kochankowie

Los amantes pasajeros
Reżyseria: Pedro Almodovar

Repertuar filmu "Przelotni kochankowie" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Przelotni kochankowie" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Przelotni kochankowie
Tytuł oryginalny: Los amantes pasajeros
Czas trwania: 90 min.
Produkcja: Hiszpania , 2013
Premiera: 10 maja 2013
Dystrybutor filmu: Gutek Film

Reżyseria: Pedro Almodovar
Obsada: Penelope Cruz, Antonio Banderas, Paz Vega

Z powodu technicznej usterki, bezpieczeństwo pasażerów znajdujących się na pokładzie zostaje zagrożone. Doświadczeni piloci robią wszystko, by znaleźć rozwiązanie tej trudnej sytuacji. Personel pokładowy bez reszty poświęca swe ciała i dusze, by w każdy możliwy sposób uprzyjemnić podróż pasażerom, którzy czekają na rozwój wypadków. Okazuje się, że życie w chmurach jest tak samo skomplikowane, jak i na ziemi, a przyczyny tego są zawsze te same: seks i śmierć.

Na pokładzie samolotu poznajemy: nowożeńców wyruszających w podróż poślubną, królową plotkarskich magazynów, bezwzględnego biznesmena uciekającego z Hiszpanii przed policją oraz Don Juana próbującego rozstać się z jedną ze swoich kochanek. Każde z nich leci do Meksyku w określonym celu - by coś załatwić, albo przed czymś uciec. Co musi się wydarzyć, by ta grupa nieznajomych wyznała swoje tajemnice? Co musi się stać, by wszyscy - włącznie z pilotami - wyjawili najgłębiej skrywane pragnienia?

W rolach głównych największe gwiazdy hiszpańskiego kina, a zarazem ulubieni aktorzy reżysera: Cecilia Roth ("Wszystko o mojej matce"), Javier Cámara ("Porozmawiaj z nią"), Blanca Suarez ("Skóra, w której żyję"), Lola Dueñas ("Volver"), Paz Vega ("Sex i Lucia), Carmen Machi ("Porozmawiaj z nią"), a także Penélope Cruz i Antonio Banderas.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 534 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Przelotni kochankowie

Wasze opinie

Koneser 31. maja 2013, 13:33

Gorszego sy-fu nie widziałem. Film dla debilow - poleciłbym go dzieciom do lat 15 gdyby nie sceny pseudoerotyczne. Obsada to wabik. Dystrybutor tego filmu powinien być pozwany do sądu przez ludzi, którzy stracili pieniądze na bilety

Karola 23. maja 2013, 19:00

baaaaardzo kiepski!

Lucija 18. maja 2013, 11:31

polubiłam po tym filmie gejów :-), ale sam film średni i niepotrzebnie mówią że gra Penelopa i Banderas, bo 15 sekund na początku filmu z nimi to troche mało żeby mówić że grają ....

Gość 17. maja 2013, 10:30

Kicz !

menti 15. maja 2013, 20:11

Mi się podobało. Trzyma swój charakterystyczny styl, tempo, zdjęcia. Bardzo dobry film na cały ten światowy kryzys. Nie da się cały czas podnosić poprzeczki, ale wiele osób chyba nie do końca to pojmuje. Almodovar ma już za sobą najlepsze filmy, ale to nie znaczy, że ten jest zły. Ja po tym filmie wyszedłem z kina na krakowski Rynek w bardzo dobrym humorze :)

Iza 11. maja 2013, 20:07

słaby film , takiemu Almodovarowi mówię :NIE

Dodaj nowy komentarz Przelotni kochankowie

Twoja opinia o filmie: