kina.krakow.pl
Film

Ślubne wojny

Bride Wars
Reżyseria: Gary Winick

Repertuar filmu "Ślubne wojny" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Ślubne wojny" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Ślubne wojny
Tytuł oryginalny: Bride Wars
Czas trwania: 89 min.
Produkcja: USA , 2009
Premiera: 6 lutego 2009
Dystrybutor filmu: Imperial Cinepix

Reżyseria: Gary Winick
Obsada: Kate Hudson, Anne Hathaway, Bryan Greenberg, Christopher S. Pratt

Liv (Kate Hudson) i Emma (Anne Hathaway) są najlepszymi przyjaciółkami. Od dziecka wyobrażały sobie swoje śluby i obie marzyły o weselu w nowojorskim hotelu Plaza .
Właśnie skończyły dwadzieścia sześć lat i wychodzą za mąż. Spełni się ich największe marzenie i będą żyły długo, i szczęśliwie.
Albo i nie…
Popełniono błąd i daty obu ślubów wyznaczono na ten sam dzień. To będzie prawdziwa próba przyjaźni… Liv jest prawniczką przyzwyczajoną, że dostaje to, czego chce. Ma świetną pracę i idealnego faceta – ślub też musi być perfekcyjny. Emma to nauczycielka, dla której szczęście bliskich jest ważniejsze od własnego. Do czasu… Przygotowania do ślubu wyzwolą w niej bestię.
Najlepsze przyjaciółki, które do tej pory robiły dla siebie wszystko, postawią ceremonie na pierwszym miejscu. Zacznie się prawdziwa ślubna wojna.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1590 razy. | Oceń film

Wasze opinie

Korcia96 1. marca 2009, 13:32

Moi rodzice byli na tym filmie i mówili że jest cała przeciągnięta fabuła...Kilka śmiesznych momentów,ale...szczerze nie polecam.Byłam na tym filmie i okazał się najokropniejszym filmem jaki oglądałam... (Ocena[Moim zdaniem]4/10)

viviann 23. lutego 2009, 2:03

Poszłam na to zaraz po obejrzeniu "Wyznań zakupocholiczki" bo robiłam sobie z koleżanką maraton filmowy.I faktycznie od "Wyznań..." lepszy,ale "wyznania" oceniam na 3/10 ślubne wojny zaś 5/10.Niby fajne,komedia,taka do oglądniecia w domu przy herbacie,ale nic specjalnego."Jak stracić chłopaka w 10 dni"to przy tym majstersztyk komedii.Miało być śmiesznie,a jest śmiesznie tylko w trailerze,gdzie akurat umieszczono wszystkie najlepsze sceny.No ale lekka komedia ma być lekka i przyjemna,więc nie ma co szukać cudów niewidów.

Jajko 20. lutego 2009, 17:57

Film jak to typowa komedia z Kate Hudson... ale jednak nie najlepszy :/ Rozczarowałam się... niby śmiesznie, słodko i tak jak powinno być, ale jednak zakończenie za bardzo przewidywalne (tak, wiem w takich filmach zakończenie zawsze jest przewidywalne, ale tu było aż do bólu), gagi za mało śmieszne, wątki spłycone... Nieeee.... Liczyłam na coś w rodzaju "jak stracic chłopaka w 10 dni" a tu klapa...

lunia123 15. lutego 2009, 14:39

super

groszek 9. lutego 2009, 15:40

Film fajny lekki rozluźniający można obejrzeć polecany raczej dla widowni żeńskiej co nie znaczy że męska płeć nie może pooglądać swoje przyszłe panny młode w akcji...

Dodaj nowy komentarz Ślubne wojny

Twoja opinia o filmie: