kina.krakow.pl
Film

Strażnik

The Sentinel
Reżyseria: Clark Johnson

Repertuar filmu "Strażnik" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Strażnik" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Strażnik
Tytuł oryginalny: The Sentinel
Czas trwania: 108 min.
Produkcja: USA , 2006
Premiera: 11 sierpnia 2006
Dystrybutor filmu: CinePix

Reżyseria: Clark Johnson
Obsada: Michael Douglas, Kiefer Sutherland, Eva Longoria, Martin Donovan

Thriller w reżyserii Clarka Johnsona ("S.W.A.T. Jednostka specjalna"). Agent sił specjalnych, romansujący z pierwszą damą Stanów Zjednoczonych, oskarżony zostaje o udział w zamachu na prezydenta. W rolach głównych: Michael Douglas ("Nagi instynkt"), Kim Basinger ("Tajemnice Los Angeles") i Kiefer Sutherland (serial TV "24 godziny").


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1384 razy. | Oceń film

Wasze opinie

zula 23. sierpnia 2006, 13:30

Można obejrzeć, ale żaden to hit...
Przede wszystkim czuje się tam wyraźnie echa "Ściganego" i "Planu doskonałego" (w sposobie filmowania np. tłumu w miejscach publicznych) - ale żadnemu z tych filmów "Strażnik" nie dorasta do pięt. Propagandowy, aż coś sie robi (ach, ci wspaniali chłopcy z Sercet Service..!)
Michale Douglas ma za już zdecydowanie sobą role amantów - a jako współproducent filmu miał spory wpływ na kształtowanie nowego image'u. Ale przynajmniej nie schodzi poniżej pewnego poziomu aktorskiego, czego nie można powiedzieć o Evie Longorii, aktorsko beznadziejnej. Ale pewnie chodziło tylko o to, żeby była piękna.
Pogoda się psuje, jest imno - można więc iść i na "Strażnika".

cowl 20. sierpnia 2006, 11:18

BArdzo okey
Bardzo dobry film,obrazujący jak to jesteśmy manipulowani i wcale nie do końca przewidywalny.

zula 19. sierpnia 2006, 23:20

Niezły, ale nie żaden hit...
Dobrze sie ogląda, ale film raczej średni, choć zrobiony z amerykańską perfekcją. Pobrzmiewają w nim echa "Ściganego" i "Planu doskonałego" (w sposobie filmowania - niektóre sceny w żywcem jak stamtąd wyjęte) - niestety, nie jest ani w połowie tak dobry, jak którykolwiek z nich. Ewidentnie poza tym propagandowy - ach, ci dzielni chłopcy z Secret Service...!
Michael Douglas nie schodzi poniżej pewnego poziomu, czuje się jednak, że czas największego blasku ma już za sobą. Eva Longoria piękna i to wszystko, co mozna o niej powiedzieć dobrego, bo aktorsko mniej niż zero... Ale chyba nie tego od niej oczekiwano... W sumie - można pójść w sobotni wieczór, z braku lepszego pomysłu na spędzenie czasu.

gotrik 16. sierpnia 2006, 14:34

Okej
Film w porżadku w swoim rodzaju naprawde dobry.

emi rasz 16. sierpnia 2006, 11:48

dla mnie super. longoria fantastyczna

kuba 13. sierpnia 2006, 23:42

slaby :(
Film nakrecony dosc sprawnie, ale scenariusz od poczatku w 100% przewidywalny. O ile nie jest to pierwszy film z hollywoodu, jaki widzisz w zyciu -- niczym cie nie zaskoczy. Brak nawet "momentow", ktore na dluzej zapadlyby w pamiec.

Dodaj nowy komentarz Strażnik

Twoja opinia o filmie: