|

Wasze hity

  1. Top Gun: Maverick
  2. Minionki: Wejście Gru
  3. Pewnego razu... w Holl...
  4. Truflarze
  5. Elvis
  6. Sound of Metal
  7. Whiplash
  8. Nieustające wakacje
  9. Truposz
  10. Poza prawem

Profil: kizior3k

Komentarze do filmów:

Obcy kontra Predator 2 29. grudnia 2007, 1:47 kizior3k

Ponieważ jestem fanem zarówno Obcego jak i Predatora moja reakcja mogła być tylko jedna na wieść o wejściu AVP 2 do kin: "Nareszcie jest!", tak więc koniecznie musiałem iść na premierę :)
Szczerze mówiąc moja radość na tym się skończyła... Mam wrażenie, że ekipa odpowiedzialna za tą produkcję albo kręci filmy niskobudżetowe, albo wśród jej członków są szczerzy fani takiego kina... Całość filmu niczym nas nie zaskakuje, jest utrzymana w standardzie "Lawiny", "Jason'a X", "Turbulencji" czy też innych niskobudżetowych produkcji, dokładnie ten sam schemat. Chciało by się rzec: "Panowie, trochę więcej oryginalności!!!".
Zaraz po prezentacji aktorów można było się typować kto zginie. I tu mogę być zadowolony, moje typy sprawdziły się niemal w 100%... więcej, udawało mi się trafiać z czasem zgonu... żenada. Jedyna różnica w porównaniu do taniego kina, to efekty specjalne, które są dobre i to jest plus filmu. Akcja trzyma w napięciu tylko momentami, poza tym jest dno.
W skali 1-10 => 7.0 za pomysł i chęci, 7.0 za efekty, 3.5 za wykonanie i 2.0 za aktorstwo, które jest raczej przeciętne.
Co do oceny postaci, to Obcy nie jest już tym siejącym postrach z trzech pierwszych części (robią z niego jakąś maskotkę albo zwierzątko kanapowe). Co do Predatora, tego wielkiego wojownika, to stał się podrzędnym łowcą nagród. Pozostaje żałosną kopią swojego pierwowzoru. Ogólna ocena tych postaci, to 1.0!

Chęć zysku zepsuła nam kolejny klasyk kinowy :(

Cesarzowa 12. lipca 2007, 0:22 kizior3k

Czegoś tu brakuje...
Osobiście lubię kino azjatyckie ponieważ pozwala oderwać się od standardów do których przyzwyczaili nas reżyserzy z Hollywood. Podobnie jest w przypadku cesarzowej. Jest tu historia z morałem, są sceny walki charakterystyczne dla kina daleko wschodniego, jest też przepych pałacu cesarskiego. Pomimo tego, że po seansie czułem pewien niedosyt, to muszę stwierdzić, że film wywarł na mnie pozytywne wrażenie i uważam, że jest to pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku. 7/10


Dobry film
Film jest dopracowany pod względem efektów specjalnych, fabuła nawiązuje do części poprzednich, stanowiąc kontynuację sagi, a dialogi... no cóż... genialne i z dużą dawką humoru. Jednym słowem dobry film: 9/10... w końcu zawsze można znaleść jakieś "ale" ;)

Spider-Man 3 11. lipca 2007, 19:05 kizior3k

Słabiutko
To jest jawna profanacja wersji komiksowej. Film słaby tak jak poprzednie części, po prostu pająk z problemami... zamiast oglądać ten film lepiej wybierzcie się na spacer, będzie to o wiele przyjemniej spędzony czas :)

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

19 sierpnia
12 sierpnia
5 sierpnia

Zapowiedzi

24 sierpnia
26 sierpnia
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin