|

Wasze hity

  1. Truflarze
  2. Diuna
  3. Nędzarz i Madame
  4. Kurier francuski z Lib...
  5. Dom Gucci
  6. Spider-Man: Bez drogi ...
  7. Matrix Zmartwychwstani...
  8. Gierek
  9. Moon
  10. Dzieci z Bullerbyn
KEI

Profil: Justina

Komentarze do filmów:

Transformers 20. sierpnia 2007, 1:01 Justina

:-D
Film poprostu super:-D I tyle;-)

Holiday 2. stycznia 2007, 2:15 Justina

:-D
Bardzo mi się podobał :-D Polecam:-D

Eragon 28. grudnia 2006, 20:47 Jarek

Nie wyobrażałem sobie niczego specjalnego
Dlatego właśnie nie byłem rozczarowany, ale też niezbyt zachwycony, ot dobry film, fajnie się oglądało, ale drógi raz bym na to nie poszedł. Nie jestem fanem książki, toteż jakoś zbytnio odejścia od fabóły mi nie przeszkadzały chciarz mogli by bardziej rozbudować postać Broma, tak żeby opowiadał dokładnie jak było z Galbatroixem, i był temu poświęcony chwilka filmu, najlepiej z krótką przemianą tegoż. Inną wkurzajacą rzecza był dubbing, który na początku razi, ale potem jakoś się przyzwyczaiłem, po za tym wole takie filmy z napisami. Duży plus za Saphirę- naprawdę najlepsza postać po Ironsie. Muzyka taka sobie, nie przeszkadza. Kilka scen jest takich że człowiek nie może oderwać oczu od ekranu (końcowa walka- miodzio). Tak więc stawiam słabą siódemkę także przez wzgląd na dubbing ( widziałem trailery w oryginale). Jeśli nie ieć specjalnych oczekiwań, nie jest się ourystom i ma się dzieci które chciałoby obejrzeć to można się wybrać. Mój 12 letni kuzyn był filmem zachwycony.

Wierny Ogrodnik 8. czerwca 2006, 22:28 foczak

piękny...
gorąco polecam, naprawdę warto się wybrać do kina. niezwykła opowieść o miłości, uczciwości, zaufaniu i lojalności. bardzo wzruszający i mądry... tylko niech mi ktoś wyłumaczy czemu rachel wiesz dostałą oscara za rolę drugaplanową?!:|

Tajemnica Brokeback Mountain 12. lutego 2006, 21:00 Justina

polecam
Film bardzo mis się podobał, wart obejrzenia. Smutno mi się zrobiło, że miłość nie wystarczy:-(, że społeczeństwo tak nas ogranicza.

Straż nocna 23. października 2005, 19:57 Jarek

Drogi Bati
Widziałeś jakiś polityczny akcent w tym filmie? Bo ja nie widziałem. No chyba że jesteś jednym z tych co każdego ranka wieszają psy na Putinie tylko za to że jest prezydentem Rosji i nie chce uznać naszych ambicji by kształtować politykę Uni w regionie, zresztą oprócz nas nikt tego nie chce.


Do Oli
18% bezrobocie. 40% Polaków żyjących w nędzy, teczki na każdym kroku. Postkomuniści gryzą się z postsolidarnościowcami wściskając te same chasła co wybory i nie majac pomysłu jak poprawić ols rodaków, zresztą chyba bardziej od robienia czegoś konkretnego wolą się bić w komisach śledczych. Tak olu nasze problemy to "pikuś" tylko wciąż nam uwierają. Po za tym mówiąc o pokoleniu JPII masz namyśli tycj kilkuset zapaleńców, którzy się z tym obnoszą?


C.D
Mają prawo zarobić dystrynutorzy, to miałem na mysli.


Drogi Peo
To oto "Dzieło" typowa produkcja kina telewizji, zrobiona dla telewizji i tylko chyba w Polsce wpadli na pomysł żeby podzielić wienych na dwie kategorie: tych którzy zapłacą i obejrzą go już teraz, i tych którzy pieniędzy nie mają i będą mogli obejrzeć go w telewizji publicznej ( we Włoszech nie obnoszą się z fasadowym katolicyzmem i wszyscy mogli obejrzeć za darmo) . Biorąc od uwagę że uważaliśmy go za naszego paierza, trochę to zaskakuje i dziwi mnie dlczego wierni nie wyrazili swojego sprzeciwu. Ale jak stwierdziła Justyna mają do tego prawo, tylko troszku mi to się wydaje moralnie podejrzane. Ale przechodząc do sedna sprawy: papierz Jan Paweł II, przywódca śreniowiecznej instytucji, kochał przedewszystkim dogmatykę katolicką ( nie piszę chrześcijańską, bo kościół odszedł od pierwotnego chrześcijaństwa już dawno, chociażby pchając się do władzy świeckiej), czemu dał wyraz zakazując używania prezerwatyw w dobie szlejacego AIDS, co uderzyło najbardziej żarliwych wiernych jakimi są katolicy afrykańscy. Innym tego typu przykładem jest kiedy był rok temu we Francji u rzekomo świętych leczniczych źródeł, kiedy to media wspominały że mieszkał w tym samym szpitalu gdzie leżeli chorzy... nie wspomnieli że oczyścili z chorych całe piętro na którym przebywał papierz. Trochę to specyficzna miłość bliźniego. Poza tym uważam że ten film rzeczywiście powinni pokazywać w kościele. Przynajmniej można by się było trochę pouczyć historii, a przy okazji było by to za darmo a po za tym kapłani zmusili by przynajmnej część z tych wiernych, którzy chodzą do kościoła co niedzielę do czegoś innego niż bezrefleksyjnego klepania modlitw. Są oczywiście tacy, ktorzy mszę traktują poważnie i jeśli ich obraziłem to chciałem ich przeprosić. Odnośnie świętości... to może pominę to milczeniem.


Zrobili film mają prawo do zysku z niego - proste, nie ma się co oburzać
To poprostu opiewiedziana historia CZŁOWIEKA. Z tego co słyszałam całkiem nudna...

Gra wstępna 11. czerwca 2005, 1:53 Justina

kiri kiri kiri
Byłam na maratonie w multikinie, film niezły, ale niektóre sceny... dla ludzi o mocnych nerwach, a chwilami i żołondkach

The Ring 2 25. marca 2005, 22:53 Justina

ciekawe...
jestem ciekawa filmu, ale sama nie pojde bo jestem cykor;-) Tylko z moim slonkiem:-*

Piła 15. marca 2005, 0:32 Justina

wow
Koniec naprawde super, a i reszta niczego sobie

Zatańcz ze mną 15. marca 2005, 0:31 Justina

sympatyczny
można zobaczyć:-) rozbudza ochote do tańca:-)


...
mój chłopak był zachwycony, ja bez przesady. Chwilami fajny, ale jako całość bez rewelacji.

Klątwa 15. marca 2005, 0:27 Justina

bałam sie
krzyczalam troszke;-) ale ja generalnie przesadnie odważna nie jestem;-) warto zobaczyć

Bliżej 15. marca 2005, 0:25 Justina

daje do myślenia...
ciesze się, że go widziałam.

Poznaj moich rodziców 15. marca 2005, 0:23 Justina

można zobaczyć
miło sie ogląda, są fajne momenty, ale bez rewelacji.

Hitch 15. marca 2005, 0:21 Justina

warto;-)
Film na pawde warto zobaczyć:-) bardzo mi sie podobał:-)

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

21 stycznia
14 stycznia
7 stycznia
5 stycznia

Zapowiedzi

28 stycznia
4 lutego
11 lutego
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin