kina.krakow.pl
Film

Najlepsi z najlepszych

Michel Vaillant
Reżyseria: Louis-Pascal Couvelaire

Repertuar filmu "Najlepsi z najlepszych" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Najlepsi z najlepszych" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Najlepsi z najlepszych
Tytuł oryginalny: Michel Vaillant
Czas trwania: 104 min.
Produkcja: Francja , 2003
Premiera: 2 kwietnia 2004
Dystrybutor filmu: Monolith

Reżyseria: Louis-Pascal Couvelaire
Obsada: Sagamore Stevenin, Diane Kruger, Jean-Pierre Cassel

Michel Vaillant, kierowca wirtuoz, jest niepodważalnym mistrzem rallyes i wyścigów całego świata. Sukcesy jakie odnosi, a wraz z nim stajnia Vaillant, budzą podziw i zazdrość współzawodników.
Ruth Wong, kierująca grupą Leader, posiada urok, którym potrafi zniewolić.. Nigdy nie zapomina o celu jakim jest pomszczenie swojego ojca, słynnego Leadera. Gotowa zrobić wszystko żeby wygrać, użyje wszelkich możliwych chwytów i sposobów, aby zniszczyć ekipę Vaillant.
Na pasie startowym 24-godzinnego wyścigu Le Mans, Michel koncentruje się za kierownicą swojego Vaillant nr 10. U jego boku Steve Garson, jego przyjaciel, wybitny kierowca amerykański w swoim Vaillant nr 8. A tuż przed nimi, dwa czerwone, ziejące agresją samochody, a w nich kierowcy ekipy Leader: Bob Cramer i Dan Hawkins.
Tym razem Michel i jego drużyna nie będą bili się o najwyższy stopień podium, ale o swoje życie. Niebezpieczeństwo grozi im nie tylko na trasie, a odliczanie już się rozpoczęło…


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1243 razy. | Oceń film

Wasze opinie

s. 2. kwietnia 2004, 13:01

Recenzja
Do wiadomości szacownego Pana o nicku "macio", powyższa recenzja pochodzi prosto ze strony dystrybutora filmu - firmy Monolith.
Na stronie w/w firmy znajduje się link "Skrzynka kontaktowa", jeżeli nie jest Pan usatyfakcjonowany treścią recenzji, bardzo proszę to zgłosić - być może recenzja następnego filmu będzie wtedy lepszej jakości.

macio 1. kwietnia 2004, 20:47

Żenada
Co za analfabeta pisał tą "recenzję"??? Niepodważalny zamiast niekwestionowany, "rallyes" - chyba chodzi o rajdy, "pas startowy" - chyba chodzi o linię startu. Żałosna stylistyka "jego... jego...". Pełna kompromitacja. Wywalcie tego kmiota, a jeżeli ten serwis jest niekomercyjny, weźcie kogoś znającego język polski, bo aż żal to czytać.

Dodaj nowy komentarz Najlepsi z najlepszych

Twoja opinia o filmie: